zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Příběh manželů: Měli jsme spolu sex víc jak 22 000krát

Alec Baldwin a Maryl Streep ve filmu Nějak se to komplikuje
Autor: Universal pictures Alec Baldwin a Maryl Streep ve filmu Nějak se to komplikuje
kloidop , Vydáno: 22.02.2020
Existují manželství, která v sexuální sféře fungují úplně opačně, než se od nich očekává, říká Milan, který žije čtyřicet let se svou manželkou monogamním životem.

reklama

Pomalu ale jistě s ženou směřujeme do páté dekády našeho manželství. Brali jsme se těsně před dvacítkou, známe se ze základní školy a žijeme celý život na maloměstě. Klasický život obyčejných lidí. Jediné, čím se od našich vrstevníků (a nejspíš nejen jich) lišíme, je náš sexuální apetit. Nikdy jsem neměl potřebu ženu vyměnit čas od času za milenku, jako to dělali mí nadřízení v práci, kolegové nebo kamarádi.

Většinou jsem u nich terčem posměchu, jelikož si myslí, že můj sexuální život musí být díky jediné osobě, s kterou ho provozuji, dost nudný. Opak je pravdou. Vyrůstal jsem obklopen ženami a už odmalička to pro mě byla velká škola, pochopil jsem, jak jsou ženy emotivní a citlivá stvoření, která potřebují intimitu, proto se o našem sexuálním životě ani před mými přáteli nevyjadřuji. Pravda, pár sexuálních narážek během posezení u piva sem tam pronesu, ale nikdy nevyprávím o tom, co se děje v naší ložnici.

Rosamunde Pilcher: Až na konec světa
Rosamunde Pilcher: Až na konec světa

Sex nás nepřestal bavit ani po padesátce

Říká se, že padesátka je malá smrt pro většinu vztahů, chuti na sex ubývá, ale my s manželkou Hankou zažili opak. Když naše děti opustily rodný dům, bylo to pro nás ještě větší osvobození. Měli jsme celý dům pro sebe. Sexu jsme se nevyhýbali ani během výchovy dětí. Už dávno jsem pochopil, že to, co máme s manželkou mezi sebou, je opravdu speciální. Jinak si to nedovedu vysvětlit. Co si vzpomínám, tak jsme měli každý den sex, a dokonce společně! Sex pro nás vlastně vždycky fungoval jako relaxace a víc jak čtyřicet let jsme měli v tomto jasno. Když jsem to počítal, tak jsme s manželkou měli víc jak 22 000 pohlavních styků. A plánujeme další.

Samozřejmě, že nejsme ideální pár, který se nikdy nepohádal, ale abych řekl upřímně, nikdy nás nepotkala žádná manželská krize, která by nás rozdělila. Věřím tomu, že náš spokojený sexuální život našemu relativně spokojenému manželství významně pomohl. I dnes se snažíme experimentovat se sexuálními hračkami, naší největší zábavou je zkoušet nová místa, hlavně venku. Se sexem se loučit ani na stará kolena nehodláme.

Sex Asexualita Frigidní

Příběh Lenky: Při orgasmu se hystericky směju, přítelovi to dělá problémy

 

Druhy sexu, které musíte zažít.

reklama

Související témata: příběh , Sex , přítel , manželství , sex v manželství

reklama

Přečtěte si také

reklama