Příběh Lenky: Při orgasmu se hystericky směju, přítelovi to dělá problémy

Máme se rádi, ale v našem sexuálním životě to začíná trochu skřípat, vypráví Lenka.

Buď to partneři dají, nebo to zkrátka nevydýchají. Můj orgasmus a jeho projevy nevidím jako můj problém, ale jelikož jsem zamilovaná, bojím se, aby mě partner neopustil. Do této doby mi to nevadilo, jelikož jsem vedla svobodný život, kde moje sexuální potěšení muže sice zarazilo, ale většinou to brali s humorem. Ti největší egoisti si po mém vysvětlení, že se během orgasmu zkrátka směju a je to má přirozená reakce na pocity potěšení, berou můj smích jako největší poklonu. Jiní muži jsou vyděšení, někteří uražení. Nemůžu říct, že by mi některé jejich reakce neublížily, ale naučila jsem se s tím žít.

Smích do postele patří, ale ne k vrcholu

Ve většině ženských a mužských časopisů, které se v jakémkoliv měřítku zabývají tématem sexu, se vždy dozvíte, že v posteli je kromě vášnivých momentů důležité se i pořádně zasmát. Já se směju během sexu, ale (bohužel) i během mého orgasmu. Stává se mi to jen s někým a jen v momentě, pokud je sex jednoduše řečeno skvělý. Takže ano, muži by moji reakci měli brát jako nejlepší kompliment.

Před deseti měsíci jsem potkala muže, s kterým bych chtěla strávit zbytek života. Myslím, že v mých pětatřiceti letech je už čas na to založit rodinu a usadit se. Honza je ideální muž, do kterého se postupně zamilovávám a miluji ho čím dál tím víc. Žijeme aktivním sexuálním životem a to začíná být velký problém. Občas propadám pocitům beznaděje, že moje záchvaty smíchu v posteli mohou narušit celý můj vztah.

Záchvaty smíchu ruší partnera

Honza byl u mých reakcí docela dobře pobavený a přišlo mu to fantastické, zvlášť ve chvíli, když jsem mu vysvětlila, co je důvodem mého smíchu. Na druhou stranu, ani tak po takovém vysvětlení si někdy zkrátka nepřipadám jako "normální" jedinec s "normálním" sexuálním životem.

Honza se s tímto problémem verbálně srovnal skvěle, ale v praxi je to o něco horší. Pokud totiž zažiju orgasmus dřív já, už není schopný dokončit ten svůj. Sexuální život bez orgasmu je pro muže asi to největší možné utrpení, které si i já sama mohu představit a zcela ho chápu. Řešení je jednoduché, on musí mít první orgasmus, ale někdy se zkrátka zadaří úplný opak.

Snažíme se na našem sexuálním životě pracovat a doufám, že si můj přítel zvykne a přijme mě takovou, jaká jsem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.