Příběh Lenky (36): Miluji bratra svého manžela

Má dát přednost životu po boku muže, kterého má stále ráda a který celou rodinu dokáže zabezpečit, nebo má jít za hlasem svého srdce, rozbít rodinu a začít nový život po boku manželova bratra?

Začalo to nevinně, ale dnes to už tak nevinné není. Můj manžel Ondřej je o deset let starší než já, potkali jsme se vánočním večírku a od té doby jsme spolu. Náš vztah byl fajn, plný vzájemné důvěry, lásky a cestovatelských zážitků. Vzali jsme se, máme spolu dvě malé dcerky, velký dům na Vysočině přímo u lesa. Každý den nás budí vůně jehličí a pryskyřice.

Během stavby domu nám pomáhala jak moje, tak i Ondřejova rodina, díky všem jsme to zvládli rychle, dokonale a především podle představ. Ondřej jezdí každý měsíc na služební cesty a jednání mimo republiku. Jeho bratr Lukáš byl proto u nás téměř pořád, v té době se rozešel s přítelkyní a práci považoval za skvělé odreagování.

Tajemství s příchutí lásky

S Lukášem jsem trávila stále víc času, po práci jsme si otevřeli lahvinku červeného a lamentovali nad životem. Dlouho jsem ho neviděla se smát, ale díky těm společným večerům jsem konečně spatřila v jeho obličeji úsměv. Postupně se mi čím dál více otevíral a dal mi nahlédnout do svého nitra. Zprvu jsem si myslela, že největší láskou mého života bude Ondřej, ale teď už vím, že jsem se spletla. Dlouho jsem si to nechtěla přiznat, jenže teď mi nezbývá nic jiného, než být alespoň k sobě upřímná. Miluji bratra svého muže a nejhorší na tom je, že to nemohu nikomu říct. Kamarádky by mne nepochopily a moje matka se sestrou také ne. A aby toho nebylo málo, Lukáš mi před nedávnem vyznal lásku. Od té doby se spolu stýkáme, těšíme se na Ondřejův odjezd do zahraničí, a pak si užíváme naši tajnou chvilku lásky. S Lukášem jezdíme i s dcerami na výlety, chodíme na procházky, a před nedávnem jim pořídil štěně.

Štěstí a láska versus strach z budoucnosti

Co se týká milostného života, konečně jsem poznala pravé vyvrcholení, které jsem velmi často musela hrát, aby nebyl Ondra zklamaný. Lukáš je něžný i vášnivý zároveň, ví, kam přesně má sáhnout a mé tělo mu vychází vstříc. Lukáš si ze všeho nejvíc přeje vynést naše tajemství na světlo světa, ale já nemohu, mám strach a navíc si to Ondra nezaslouží. Já i naše dcerky se máme jako v bavlnce, peníze nám nescházejí a Ondra by za nás dýchal, ale jeho stálá nepřítomnost si zkrátka vybrala svoji daň a bohužel vůbec ne malou. Jsem na rozcestí a nevím, kudy jít dál. Mám dát sbohem Ondrovi a skvěle zabezpečenému životu, nebo mám rozbít rodinu a začít s dcerami nový život s Lukášem? Největší strach mám z toho, jak by se k této situaci postavili rodiče Lukáše a Ondry.

Vím, že mne budete odsuzovat, ale každá žena potřebuje pozornost a péči svého muže. Já jsem ji neměla, pocit prázdnoty mne přivedl do Lukášovy náruče, kde mám vše a cítím se jako v pohádce.

Lenka

Sdílejte článek
Štítky láska nevěra příběh

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.