Seriály a filmy

8. března 2018 09:22

eliska.svatkova@iprima.cz

BLUE STYLE PRIMA FEST nabídne tu nejlepší letní zábavu pro celou rodinu

BLUE STYLE PRIMA FEST nabídne tu nejlepší letní zábavu pro celou rodinu

Ahoj všem!

Vítáme vás na stránkách největšího rodinného festivalu BLUE STYLE PRIMA FEST, který se koná 13. a 14. července v Šiklandu na Vysočině a kde si užijete s celou rodinou tu nejlepší letní zábavu.

Každý člen rodiny bude mít k dispozici svou vlastní zónu, ve které si přijde na své. To už přece stojí za to, ne? :-) Mrkněte se níže, co všechno vás na tomhle jedinečném festivalu čeká:

Velká hudební stage bude plná interpretů, kteří zabaví nejen maminky, babičky, tatínky, dědečky, ale i děti všech věkových kategorií až po teenagery. Těšit se tedy můžete na vystoupení Lucky Bílé, Ewy Farné, skupin Olympic, Slza, Jelen, Mňága a Žďorp, Jaroslava Uhlíře s kapelou, Petra Koláře nebo Daniela Nekonečného a jeho legendární show.

Na dětské stagi vystoupí divadelně hudební skupina Kašpárek v rohlíku, Dáda Patrasová s žížalou Julií, kapela Pískomil se vrací či Maxim Turbulenc. Večerní program s činoherním představením bude spíš pro dospěláky, ale v letním kině mohou pak zhlédnout pohádku Čertoviny Zdeňka Trošky malí i velcí. Ty nejmenší po celý den ohlídáme v profesionálním dětském koutku, kde se nudit rozhodně nebudou. Teenageři si budou moci zapařit své oblíbené hry v jedinečné Gaming zóně a ještě se potkat s nejlepšími českými youtubery a streamery. Navíc si budou moci vyzkoušet třeba i virtuální realitu, která je doslova přenese do jiného světa.

Dámy se mohou těšit na dva dny plné hýčkání a nejrůznějších aktivit, které pro ně budou připraveny v Beauty zóně. Chybět nebudou služby kadeřníků, kostymérů či vizážistů. A co by to bylo za zónu pro dámy bez relaxačních procedur, jako jsou třeba masáže? Pánům nebude nic chybět v Men zóně, kde se vyřádí na offroad dráze. Šikland nabídne i další atrakce, jako je například paintball. K dispozici budou také služby profesionálních holičů nebo ochutnávka speciálních nápojů.

V areálu Šiklandu se pobaví celá rodina. Pro všechny návštěvníky bude k dispozici navíc westernové městečko, strašidelný zámek Draxmoor či aquapark. Budete si také moci na vlastní kůži vyzkoušet jízdu na koni, střelbu z luku, rýžování zlata nebo navštívit zoopark a indiánskou vesnici.

Nebudou chybět známé tváře z pořadů a seriálů televize Prima, které se vám při troše štěstí i podepíšou nebo se s vámi vyfotí na památku.

Jen do konce března můžete koupit vstupenku na oba dva dny festivalu za pouhých 350 korun. Tak si nenechte ujít šanci zažít skvělý víkend doslova za pár kaček.

Ty nejlepší rodinné zážitky z léta budete mít právě z BLUE STYLE PRIMA FESTu, tak neseďte doma! Těšíme se na vás v červenci v Šiklandu! :-)

Koupit vstupenku


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.