8. řada Castla v úterý přivítá i nové postavy!

Jaká bude premiéra osmé série oblíbeného Castla na zabití? Naruší Katinu a Richardovu romanci nová nabídka práce? Můžeme očekávat milostný trojúhelník? Máme pro vás pár informací, které se týkají osmé řady.

První díl premiérové osmé řady seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Primě LOVE.

Bylo by asi trochu naivní očekávat, že osmá řada, jak to mají tvůrci Castla ve zvyku, bude v poklidu. Rozhodně nebude, protože Kate čeká velká změna v práci – stává se kapitánkou. A ani první díl fanouškům tohoto seriálu rozhodně nic neulehčí...

Zmizelá Kate a boj o život Castla

V baru je muž a přisedne si k němu žena. Že by začátek milostného příběhu? Ani náhodou. Dotyčná totiž do chlápka vrazí nůž a prchne. Tenhle večer se opravdu nevydařil… Zato den Castla a Beckettové je vynikající. Kate povýšila na kapitánku a navíc od Richarda dostala parádní náramek. Když si odskočí na schůzi vedení, tak Castle netuší, že svou ženu doma večer už neuvidí.

Pořádně mu totiž zatrne poté, co na stanici dorazí hlášení o trojnásobné vraždě v divadle. Když dorazí s kolegy na místo činu, najde v krvi náramek, který ten den věnoval své ženě. Kate zmizela beze stopy. A to ještě Castle netuší, že i jemu půjde velice brzy o krk.

Milostný trojúhelník nečekejte

Autoři seriálu se nechali slyšet, že diváci ani v osmé řadě rozhodně nepřijdou o milovanou dvojici Richard–Kate, jsou si totiž správně vědomi, že na těchto dvou charakterech celá televizní show stojí a padá. "Vztah Richarda a Kate je DNA celého seriálu, proto rozhodně nečekejte žádné milostné trojúhelníky, diváci už od začátku vědí, že ti dva se milují, jejich vztah je stabilní jednotkou," vysvětluje producent Terence Paul Winter.

Nové postavy

Alexi Hawley, jedna z dalších producentek,slibuje, že ani příchod nové postavy neohrozí lásku těch dvou. Do policejního týmu totiž přibude ženská návštěva ze Scottland Yardu Hayley Vargas (Toks Olagundoye), ale i nový technický analytik Vikram Singh (Sunkrish Bala).

Více uvidíte v úterý od 20.15 v dalším dílu seriálu Castle na zabití na Primě LOVE.

Sdílejte článek
Štítky seriál krimi osmá řada

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.