Amerika má talent! Dva nejironičtější porotci všech dob…

V Americe baví svými sarkastickými poznámkami pár milionů lidí. Sharon Osbourneová, porotkyně talentové soutěže, se proslavila už jen tím, že žije s mužem. Zatímco další porotce, Howard Stern, je zosobnění ironie a skandálů.

S Sharon se nudit nebudete…stejně jako soutěžící

Porotci soutěže Amerika má talent jsou kořením show, která dovede předvést světu ty nejlepší talenty a zároveň diváky ubezpečit, že mezi námi stále existují lidé, kteří nemají pud sebezáchovy. Koho by to nebavilo. Nejvíc se však směje ironická porota. Sharon Osborne, manželka slavného Ozzyho Osborna, a zároveň promotérka, která objevila několik kapel, ukázala, že stírat umí nejen své pubertální děti a manžela. Howie Mandel je komik, kterého jste mohli vidět i ve Velkém třesku. Nicka Cannona, herce a komika, můžete vidět ve filmu Muži v černém 2. A jeden z nejobávanějších porotců, který dokáže svým sarkastickým slovem umlátit každého, je Howard Stern.

Howard Stern, ten, kterému není nic svaté

Howard Stern. Obávaná postavička, jejíž hlas se line několik desítek let rádiovými vlny. Svoji bouřlivou kariéru popisuje, řekněme, svým způsobem: „Vždy, když sem šel do nové práce, vybral jsem si to nejhorší rádio. Pak už to totiž ani se mnou nemohlo dopadnout hůř.“ Kontroverzního moderátora s dlouhými kudrnatými vlasy a tmavými brýlemi proslavil neurvalý smysl pro humor. Začínal už v 70. letech jako moderátor v rádiu, kde na sebe upozornil urážkami známých osobností a dětinskými vtípky. Celebrity přetřásá ze strany na stranu. A nejen je.

Papež s kouřící kabelkou?

Nedávno si vzal na paškál, Selenu Gomez, teenage hvězdu a zpěvačku s mexickými kořeny. „Všechno španělské prostě nemá cit pro rytmus. Je to otřes.“ Tímto výrokem si vykoledoval veřejnou omluvu Mexiku. Chladným ho nenechává ani náboženství: „Je mi špatně ze všech náboženství, protože rozděluje lidi. Osobně nevidím ani jeden rozdíl mezi tím, když papež pochoduje s kouřící kabelkou, nebo černou tváří s bílou barvou na obličeji modlící se ke skále.“ Urazit papeže pro něj není problém, už má léta zkušeností. Kdysi měl ale i slabou chvilku: „Chtěl bych se omluvit všem těm, ke kterým sem se během vysílání choval jako idiot. Bylo to kvůli tomu, že jsem řešil něco v sobě. Teď se za sebe trochu stydím.“ Stydlivost mu ale dlouho nevydržela, což uvidíte během každého dílu Amerika má talent!Jeho hlášky mířené k soutěžícím jsou zosobněný sarkasmus. Někdy drsný, někdy vtipný. Vždycky k pobavení. Chcete znát ty nejlepší? Podívejte se ZDE.

Amerika má talent sledujte každý pátek ve 20.15 na Prima love!

Silvestr s Primou Love!

Také vás nebaví silvestrovské veselí za zvuků petard? Ty z nás, které chtějí strávit poslední den v roce 2012 v klidu domova, i tak můžou prožít večer plný zábavy, zvratů, lásky a luxusu! Prima Love vám ukáže silvestr, z kterého vás hlava bolet nebude.

Keenu Reeves v listopadové romanci

O naší klasickou seriálovou nabídku vás nepřipravíme ani na silvestra. Ale večírek posledního dne v roce začne romancí s rozervaným Keenu Reevesem. Listopadová romance (20:00 hod.) je tak trochu bláznivý příběh o dvou lidech, kteří se svým životním stylem nepřibližují ani omylem. Keenu Reeves v roli tvrdého kariéristy potká velice netradiční dívku Saru (Charlie Theron). Sara se bude snažit během jednoho měsíce ukázat svět v jeho lepší perspektivě.

Svět celebrit

Po Listopadové romanci se vrátíme do prostředí, které důvěrně známe. Životy českých celebrit podrobně rozebere Martina Gavriely v pořadu Top Star Love (22:05). Jak české celebrity slavily Vánoce? Jaké dárky chystaly pro své nejbližší?

A sex (nejen) ve městě

Ve 22:40 se rozběhne další epizoda úspěšného seriálu Sex ve městě. Carrie se nikdy nebojí zeptat, a tak se dozví, že pan Božský se už nikdy nehodlá ženit. Ani s Carrie, autorkou novinářských sloupků o sexu. Ani její přítelkyně Charlotte to nemá lehké, přestože potká nejlepšího milence na světě. Pan Zajíček je sice návykový, ale také na baterky….

Od 23:15 až do silvestrovské půlnoci prožijeme v záři luxusu a celebrit společně s pořadem Top Star. Silvestr plný zábavy, vztahů, lásky a leckdy šťastných konců, ten prožijete s Primou Love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.