Benzínu se vyhla, ale čichá čističe!

K tomu, aby se člověk začal fixovat na určité rituální činnosti, jak mohou některé z obsesí vypadat, stačí jen určitý impuls. Dokument Nejšílenější úchylky vám ukáží ženu, která je závislá na čichání čističe!

Jillian čichá čistič s vůní borovice

Kdyby si Jillian měla vybrat jednu jedinou vůni, po které by mělo vonět všechno, co by si jen přála, byla by to zaručeně borovice. Takže ji často můžete vidět s mokrým šátkem přes nos. Právě jste se seznámili s její hlavní závislostí, a to je závislost na čisticích prostředcích s borovicovou vůní.

Často si nakape čistič na šátek nebo smíchá čistič s horkou vodou a napařuje se. Někdy cítí v dutinách pálení, což by ji mělo varovat, ale borovicové vůně se vzdát nehodlá. Bývalý manžel a současný spolubydlící Jarrod je nucen vůni čističe dýchat také, neboť je v celém domě. Je mu to nepříjemné. Podařilo se mu uprosit Jillian, aby navštívila specialistu.

Jillian navštívila doktora Michaela Pizzutoa na oddělení ORL, který odhalil poškození sliznic. Vyděsil ji natolik, že čichání omezila.

Scott miluje zvířata. Mrtvá.Scottovi je pouhých čtyřicet let, přesto se neustále nutkavě rád potýká se smrtí. Když se mu jednou ztratil jeho oblíbený domácí mazlíček, šel ho hledat. Bezvládné mrtvé tělo svojí labradorky našel přejeté u silnice. Tenkrát odklidil zvířecí mrtvolu poprvé. Od té doby čím dál častěji pociťoval nutkavou potřebu to dělat zas a znova.

Scott začal zvířata sbírat v roce 1999 – od chvíle, co mu přejeli psa. Dnes se z této neškodné práce, která je pro něj velmi citlivá, protože Scott miluje zvířata, stala závislost. Tento Američan se dopracoval k tomu, že přejetá zvířata odklízí šest hodin denně. "Prostě nesnesu pohled na mrtvé zvíře," vysvětluje. Jenže jeho posedlost má vliv i na jeho sociální život – ten se rovná nule. Během odklízení mrtvolek se totiž logicky Scott neustále "koupe" v těch nejčernějších myšlenkách na smrt. Vidět tak život optimisticky ve světlých barvách je pro něj kvůli jeho závislosti prakticky nemožné...

Scott není sám, jedna dívka z Nejšílenějších úchylek byla pro změnu závislá na preparování zvířat

Jak dopadl pesimistický Scott a jeho sociální život? To uvidíte na Prima love ve čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.