Castle finišuje: To nejlepší z páté série!

K závěru se chýlí pátá řada krimiseriálu Castle na zabití. Co se během celé řady stalo nejlepšího? Dřív než se s oblíbenou dvojicí pustíte do jejich dalšího případu, mrkněte na pár nej páté série! Sledujte seriál v úterý ve 21.20 na Prima love!

Castla na zabití uvidíte ve 21.20 na Prima love!

Když se jedna ze zákaznic druhořadého hotelu začne sprchovat, ke své hrůze zpozoruje, že ze sprchy teče červená voda. Údržbáři brzy zjistí, že v nádrži na střeše hotelu je mrtvá mladá žena ...

Beckettová tajně odlétá do Washingtonu, kde ji čeká pohovor kvůli nové práci u vrchního státního návladního. Vše se zdá v nejlepším pořádku, ona ale váhá: nejvíce ji trápí stále nejasný vztah s Castlem a především fakt, že mu zatím o ničem neřekla ...

Nejmilejší překvapení

Tím bylo rozhodně to, že se počátkem řady provalilo, že spolu Castle a Beckettová (konečně) chodí! Oba se to ostatně nějakou dobu snažili skrývat – ovšem marně. Po většinu posledních týdnů tedy oficiálně pracovali jako vyšetřovatelsko–partnerský tým.

Největší drama

To si zažil Richard Castle – když mu unesli dceru. Alexis únosci ve dvoudílu Target/Hunt odvezli dokonce mimo USA a Castle se za ní musel vypravit hezký kus cesty. Napínavý však byl i díl odvysílaný před 14 dny, kdy Castle s Beckettovou museli zneškodnit bombu.

Castle na zabití: unesená dcera

Největší habaďůra

Tou Richard Castle prošel v díle The Lives of Others, kdy kvůli zranění znuděně posedával doma, zatímco Kate Beckettová pracovala. Došel totiž k názoru, že se – při dívání z okna – stal svědkem vraždy! Castle se řešením zabývá po celý díl, aby nakonec zjistil, že si z něj jeho nejbližší kolegové vystřelili. A zároveň tak vzdali hold Hitchcockově kultovnímu thrilleru Okno do dvora.

Nejslavnější hostující hvězda

Bezpochyby Gina Torres, která si zahrála v epizodě Reality Star Struck, v níž Castle s Beckettovou vyšetřují vraždu televizní hvězdy. Zajímavostí přitom je, že Gina – známá třeba ze seriálu Hannibal nebo slavného Matrixu – byla spoluhráčkou Nathana „Castla“ Filliona v kultovce Firefly. Na tu zas v páté řadě odkazuje díl The Final Frontier v němž Castle s Beckettovou hledají pachatele vraždy na fanouškovském conu.

A jaké bylo vaše „nej“ z páté série?

Castle na zabití, to je seriál, který uvidíte ve 21.15 na Prima love ve středu!

Šárka Novotná

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.