Co dělá, když nenatáčí Rizzoli & Isles? Sasha Alexander točí nový seriál a film!

Postavě Maury Isles dala sice šik herečka Sasha Alexander nedávno sbohem – sedmá série, která měla letos premiéru v Americe, je sérií definitivně poslední. O práci však zřejmě nouzi nemá. Na svém instagramovém účtu tak nedávno postovala pár fotek z aktuálních natáčení.

Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě LOVE.

Nová seriálová role v Shameless

Sasha nicméně hraje i vedlejší roli v seriálu Shameless. Americká verze britského seriálu o sourozencích, které opustili rodiče, a oni se tak potloukají sami životem, je už v sedmé sérii a těší se značné popularitě. Sasha tu hraje třeba po boku Emmy Rossum (Fantom Opery, Den poté). Nedávno se v rámci natáčení blýskla v epesním župánku… Pardon, pracovním oděvu.

Co dělá hvězda Sasha Alexander?

Jednou z věcí, které se sympatická herečka věnuje, je příprava snímku o dvou letitých přátelích Bernard and Huey. Na projektu spolupracuje i autor předlohy, komiksový tvůrce a držitel Pulitzerovy ceny Jules Feiffer.

Na stopě podivnému léčiteli s Rizzoli & Isles

Pořádně nechutná záležitost ovšem čeká její Mauru a parťačku Jane v dalším dílu Rizzoli & Isles. Tentokrát totiž příliv vyplaví torzo lidského těla. A stopy vedou k podivnému léčiteli, který své pacienty údajně léčí zvukem.

Má oběť na svědomí?

Uvidíte ve čtvrtek od 20.15 v dalším dílu seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně.

Sdílejte článek
Štítky seriál

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.