Co dělaly na Halloween hvězdy z Jak jsem poznal vaši matku?

Dýně, kam se podíváš, a uctívání Všech svatých. O tom už je svátek Halloween jen napůl. Většina lidí se totiž těší na halloweenské párty a převleky. Být v kůži někoho jiného si užívají i seriálové hvězdy. Poznáte je?

Slavný sitcom, Jak jsem poznal vaši matku můžete vidět na Prima love několikrát denně. Každý den pravidelně ve od 13.55, 14.25, 18.55 a 19.20.

Představitel sukničkáře Barneyho, Neil Patrick Harris, si v kostýmech libuje jako správný herec od pradávna. K dokonalosti však všechno dohnal ve chvíli, kdy jejich společné děti s Davidem Burtkou trochu povyrostly a on je do kostýmní hry jménem Halloween mohl beztrestně dosadit. Každý rok tak patří Harris do skupinky slavných, kteří mají ty nejlepší halloweenské kostýmy vůbec. Vtip je v tom, aby svou dceru Harper a syna Gideona dosadil do těch správných kostýmů, a vytvořil tak úžasnou (rodinnou) čtveřici.

My je sledujeme každý rok. A jak okouzlili fanoušky seriálu letos? Po celém světě vře téma nového filmového zpracování Star Wars, takže to byla jasná volba.

Foto: Instagram.com

Jak slavily Halloween ostatní hvězdy seriálu Jak jsem poznal vaši matku?

Jak vypadal předchozí rok v kostýmech?

Foto: Instagram.com

Sledujte sitcom Jak jsem poznal Vaši matku na Prima love každý den ve 13.55, 14.25, 18.55 a 19.20!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.