Co dělaly na Halloween hvězdy z Jak jsem poznal vaši matku?

Dýně, kam se podíváš, a uctívání Všech svatých. O tom už je svátek Halloween jen napůl. Většina lidí se totiž těší na halloweenské párty a převleky. Být v kůži někoho jiného si užívají i seriálové hvězdy. Poznáte je?

Slavný sitcom, Jak jsem poznal vaši matku můžete vidět na Prima love několikrát denně. Každý den pravidelně ve od 13.55, 14.25, 18.55 a 19.20.

Představitel sukničkáře Barneyho, Neil Patrick Harris, si v kostýmech libuje jako správný herec od pradávna. K dokonalosti však všechno dohnal ve chvíli, kdy jejich společné děti s Davidem Burtkou trochu povyrostly a on je do kostýmní hry jménem Halloween mohl beztrestně dosadit. Každý rok tak patří Harris do skupinky slavných, kteří mají ty nejlepší halloweenské kostýmy vůbec. Vtip je v tom, aby svou dceru Harper a syna Gideona dosadil do těch správných kostýmů, a vytvořil tak úžasnou (rodinnou) čtveřici.

My je sledujeme každý rok. A jak okouzlili fanoušky seriálu letos? Po celém světě vře téma nového filmového zpracování Star Wars, takže to byla jasná volba.

Foto: Instagram.com

Jak slavily Halloween ostatní hvězdy seriálu Jak jsem poznal vaši matku?

Jak vypadal předchozí rok v kostýmech?

Foto: Instagram.com

Sledujte sitcom Jak jsem poznal Vaši matku na Prima love každý den ve 13.55, 14.25, 18.55 a 19.20!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.