Co herečky z Rizzoli & Isles musely podstoupit kvůli roli? Pitky s policisty, ale i odborné zkoušky

Herci nabírají a zase shazují kila jako na běžícím páse. Stojí za tím jejich filmové role. Jak se však připravovaly herečky, které hrají detektivku a soudní lékařku? Je to náročnější, než by se dalo čekat....

Na Prima love můžete dnes sledovat už druhou epizodu seriálu o dvou neslučitelných ženských charakterech, mezi kterými to ovšem perfektně jiskří. Rizzoli a její kamarádka Isles ovšem budou mít dnes co dočinění s ozvěnami minulosti. Už dnes na Prima love ve 20.05.

Zavinila Rizzoli smrt informátorky?

Na protidrogové oddělení přichází nový šéf. Rizzoliová ho dobře zná. Nyní je čeká případ vraždy mladé studentky žurnalistiky, která na vlastní pěst sháněla materiály o drogových dealerech. Rizzoli s novým šéfem oddělení před osmi lety pracovala a rozešli se ve zlém. Kdysi spolu působili v protidrogovém a nechtěně zavinili smrt mladé informátorky, kterou Martinez poslal mezi drogové dealery a ti ji odhalili. Maura má zase jiné starosti. Nevlastní sestra Caitlin jí oznámí, že za doktorkou Hope Martinovou, jejich matkou, přišli v noci divní muži. Brzy se ukáže, že jde o agenty FBI, kteří sledují také Caitlin a Mauru. Rizzoli je přesvědčená, že je to v souvislosti s Mauřiným otcem, gangsterem Paddym.

Příprava na roli? To je zaplutí do bostonské policejní jednotky, ale i odborné zkoušky

Přípravu na roli bere většina amerických herců smrtelně vážně. Hvězdy Spartaka podstoupily půlroční trénink, který trval osm hodin každý den. Jak se však připravují herečky na roli detektivky a ještě o něco odborně obtížnější roli soudní lékařky?

Jelikož se celý seriál odehrává v Bostonu, rozhodla se Angie Harman, která hraje Rizzoli, Boston navštívit. Ten sice nemá žádný extrémně rozpoznatelný přízvuk jako jižní státy Ameriky, ale právě přízvuk patřil mezi jedny z věcí, jež ji zajímaly: "Jedna z věcí, které jsem se naučila, byl právě fakt, že s naší generací přichází i méně výrazný akcent. Správný přízvuk nasazujete pouze tehdy, když jste opilí nebo rozrušení."

Daleko náročnější však bylo zapadnout do bostonské policejní party, kam se Angie vydala. S policejní jednotkou strávila celý den a dle svých slov byla nadšená. Bostonskou jednotku s hollywoodskou herečkou prý spojoval stejný černý humor a alkohol. :-)

Alexandra Alexander hraje soudní lékařku. Příprava na roli musela být daleko náročnější. Jak Sasha prozradila, během natáčení je jí stále při ruce vystudovaný soudní lékař, který jí radí. Sasha však má zkušenosti i z jiných seriálů, kde musela složit odborné zkoušky: "Spoustu jsem se toho naučila, když jsem hrála v seriálu Námořní vyšetřovací služba. Musela jsem si projít několika zkouškami, takže tyto povinnosti pro mě nejsou ničím nepříjemným," prozradila seriálová hvězda.

Rizzoli & Isles uvidíte na Prima love už dnes ve 20.05!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.