Jak dobře znáte seriál Rizzoli & Isles? Udělejte si kvíz!

Rizzoli & Isles můžete sledovat každou středu ve 20.15 na Prima love. Pokud máte seriál rádi, tak si také rádi zjistíte, jak na tom se znalostmi o něm jste. Víte, jaké je pravé jméno herecké představitelky Maury? Kde mají obě dvě postavy stejné jizvy? Vyzkoušejte se!

Jane Rizzoli je detektiv a je nucena úzce spolupracovat s patoložkou Maurou Isles při řešení různých případů v Bostonu. Obě dvě jsou oheň a voda. Drsná Jane pochází z Bostonu, z hlučné italsko-americké rodiny, a je jediným ženským detektivem v oddělení vražd. Přímočará Maura se většinou cítí líp mezi mrtvými než mezi živými. Vychovala ji bohatá adoptivní rodina a vždycky si libuje ve značkovém oblečení.

Každá je úplně jiná, ale dohromady jim to krásně funguje. To však vy víte lépe sami. Tak si udělejte kvíz, jak na tom jste!

Chcete si zjistit o seriálu něco víc? Máme pro vás mnoho materiálu, jak se do života detektivů a patologů dostat maximálně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.