Jak dobře znáte seriál Rizzoli & Isles? Udělejte si kvíz!

Rizzoli & Isles můžete sledovat každou středu ve 20.15 na Prima love. Pokud máte seriál rádi, tak si také rádi zjistíte, jak na tom se znalostmi o něm jste. Víte, jaké je pravé jméno herecké představitelky Maury? Kde mají obě dvě postavy stejné jizvy? Vyzkoušejte se!

Jane Rizzoli je detektiv a je nucena úzce spolupracovat s patoložkou Maurou Isles při řešení různých případů v Bostonu. Obě dvě jsou oheň a voda. Drsná Jane pochází z Bostonu, z hlučné italsko-americké rodiny, a je jediným ženským detektivem v oddělení vražd. Přímočará Maura se většinou cítí líp mezi mrtvými než mezi živými. Vychovala ji bohatá adoptivní rodina a vždycky si libuje ve značkovém oblečení.

Každá je úplně jiná, ale dohromady jim to krásně funguje. To však vy víte lépe sami. Tak si udělejte kvíz, jak na tom jste!

Chcete si zjistit o seriálu něco víc? Máme pro vás mnoho materiálu, jak se do života detektivů a patologů dostat maximálně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.