Drama v Castlovi. Kate možná usvědčí vraha své matky!

Každý policista má většinou důvod, proč pracuje tam, kde pracuje. Takový má i Kate. Má konečně možnost usvědčit vraha své matky. A že to není snadno porazitelný soupeř – jedná se totiž o vlivného politika. Připomeňte si, co se kdysi stalo.

Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love

Spravedlnost pro matku

Kdo ubodal matku? To je otázka, která celé roky trápila Kate Beckettovou. Joanna Beckettová pracovala jako advokátka a Kate už léta nesouhlasí s tehdejším výsledkem policejního vyšetřování, že Joanna byla obětí loupežného přepadení. Komu však Joanna šlápla na kuří oko?

Nepohodlné vyšetřování

Joanna se angažovala v otevření podivných případů a osvobozování neprávem odsouzených lidí. Nevědomky se však zapletla do případu zkorumpovaných policistů a senátora, který je vydíral, aby zafinancoval svou kampaň. Její přítomnost byla tehdy okresnímu prokurátorovi Williamu Brackenovi nepohodlná, najal si tedy na advokátku nájemného vraha. Ten zabil Beckettovou tak, aby to vypadalo, že se náhodně střetla s gangem násilníků.

Kateina cesta

Kate jde za odhalením a dopadením vraha celým seriálem – od poznání nájemného vraha, který Joannu sprovodil ze světa, až po odhalení senátora Brackena. A že je to pořádně nebezpečná cesta, dokazuje i to, že i jí samotné šlo o život – na přelomu třetí a čtvrté série byla totiž postřelena sniperem. Později zase došlo k absurdní situaci, kdy měla paradoxně právě Brackena ochraňovat.

Podaří se jí tentokrát vlivného politika skřípnout a domoci se spravedlnosti pro svou matku?

Boj Kate uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.