Seriály a filmy

16. listopadu 2014 22:00

Petra Kloidová

Dva pořady o pečení se spojí a předvedou vám ty Fantastické dorty!

Málokdy se stane, aby se spojily dvě úspěšné reality show o pečení dortů. Ale v pondělí ve Fantastických dortech tohle spojení uvidíte. Jeho cílem je upéct ten nejlepší dort na oslavu slavné americké cukrárny. Podívejte se na ty nejhezčí dorty, které můžete spatřit!

Tento díl je speciální, jde o spojení dvou amerických pořadů – Ultimate Cake Off a Cake Boss. Zákazníkem je známý pekař Buddy Valastro a soutěžícími jeho tři švagři. Úkolem je upéct dort, který bude podáván při oslavách stého výročí Carlovy cukrárny. Švagři pro Buddyho pracují, ale dnes se rozhodne, kdo z nich je nejlepší – poprvé zabojují proti sobě. Pravidla jsou stejná, ostatními porotci jsou jako vždy George, Margaret a Leigh. Každý ze soutěžících dostal přiděleného asistenta z Carlovy cukrárny, tým, který nezná a devět hodin času. Odpočítávání začalo a čas neúprosně běží...

Fantastické dorty uvidíte na Prima love v pondělí ve 20.15!

A teď se podívejte na ty nejhezčí dorty:

Dorty ve stylu pohádky:

Podobné články

Dorty zdobené krémem:

A co takhle kreativní dorty na téma rozvod?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.