Fantastické bonbóny ukážou sladkou svatbu!

Reality show Sladké bonbóny ukážou, že svatební dort nemusí mít jednotný tvar, barvu ani chuť. Jackiina kamarádka Megan si bere hasiče, a má tak speciální přání na svatební dort. Můžete hádat, jaký!

Meganin snoubenec John je hasič a Megan se ho rozhodne překvapit šílenou cukrovinkovou svatební kreací, která znázorní jejich „planoucí“ lásku. Úkolem cukrářů je vyrobit obří budovu, které budou z oken šlehat cukrové plameny. Nevěsta se bude vyklánět z okna a John v hasičském autě jí bude spěchat na pomoc.

Nás by možná nenapadlo nad takovým náročným dortíkem ani přemýšlet, zato Jackie, královna všech fantastických bonbónů, se toho nebojí.

Zamilovaný surfař a sladká svatba v praxi

Přestože jde o časově náročný projekt, přijme Jackie další objednávku. Oslavenec Harry je vášnivý surfař. Jackie má za úkol přijít s něčím jedinečným a originálním, a tak se rozhodne ztvárnit bonbonový surfařský ráj, ve kterém se bude marcipánový Harry vznášet na vlnách.

Svatba Megan a Johna dopadne na výbornou, ale Jackie a její tým se rychle vracejí do dílny, aby dokončili sladkou Havaj. Jackie je na pokraji zhroucení, na poslední chvíli dodělává vlnu z rozpuštěných bonbonů. Stovky hostů netrpělivě vyčkávají, co jim hollywoodská královna sladkostí předvede. Jackie nezklame, Harry i jeho příbuzní a známí jsou surfařským rájem přímo uchváceni.

Po pořadu Božské dorty od Markéty, kdy se Markéta pokusí vytvořit sladké mastné pochutiny, uvidíte ve 20.45 reality show Fantastické bonbóny!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.