Jak dopadly hvězdy Beverly Hills? Jedné si užijete na Prima love!

Beverly Hills, to jsou ony děti z rezidenční čtvrti s proklatě vysokými džínami do pasu! Vzpomínáte na vždy dokonalé sourozence Brandona a Brendu Walshovi? Brandona můžete vidět v sobotu ve 20.05 o něco staršího v thrileru Rodina v ohrožení! Jak dopadli ostatní herci?

Jason Priestley (40 let) se čtyři dny před natáčením nového seriálu Beverly Hills 90210 objevil na kamerových zkouškách. Tenkrát nosil těžké kanady, dlouhé vlasy a koženou bundu. Jako malý k herectví přičichl v různých reklamách, ale pak ho to přestalo bavit: "Nebavilo mě neustále se starat o svůj vzhled. Myslím, že dieta je pro třináctileté dítě úplně mimo. A tak jsem ve svých třinácti skončil," tvrdí Jason.

Role vždy dokonalého Brandona mu zajistila slávu na několik let, ale i pěkné nervy. Každý si prý myslel, že má jen světlé stránky: "Nejsem jako Brandon, to bych musel zapomenout na všechny neřesti, které mám. Každý v sobě ale jednoho Brandona máme. Je to ta pozitivnější část naší povahy," říká.

Někdo má rád modelky, jiný vizážistky

Skoro se zdá, že ho postihla seriálová nemoc známá jako rychlá smrt. Hrajete několik let v seriálu, ale pak po vás neštěkne ani pes. Jason se vydal na trochu jinou cestu. Vybírá si spíše alternativní projekty a snaží se režírovat. "Beverly Hills" ovlivnilo jeho život i jinak. V roce 1999 si v Miami vzal maskérku seriálu. Manželství dlouho nevydrželo, a tak si v roce 2005 vzal další maskérku, svou dlouholetou přítelkyni, tentokrát na Bahamách.

Na Prima love tohoto sympatického herce můžete vidět v sobotu ve snímku Rodina v ohrožení. Spisovatel Robert se rozhodl vzít svou dceru a novou manželku na plavbu lodí. Původně idylická představa o společném kempování na jednom z blízkých ostrovů se však brzy mění v zoufalý boj o přežití…Více TADY.

Další příběh ze život na Love uvidíte v sobotu ve 20.15! Snímek Rodina v ohrožení vám ukáže, jak se může zvrtnout rodinná dovolená.

Věčně nevyrovnaná Kelly (41 let)

Jennie Garth se po skončení Beverly Hills snažila zuby nehty držet ve filmovém průmyslu, ale moc jí to nešlo. Mohli jste ji vidět v pouhých béčkových hororech. Její osobní život ale veřejnost zajímal mnohem víc. V roce 1994 se vdala za herce Daniela Clarka, který se poté objevil ve Stmívání jako tatínek ukníkaného Edwarda a ostatních upírů. Stihli spolu zplodit tři děti a v roce 2012 se rozvedli.

Tori Spelling alias sladká Donna (40 let)

Tori Spelling se svými čtyřmi ratolestmi. Foto: twitter

Donna byla nejlepší kamarádka Kelly. Dokonce spolu bydlely i na pláži. V osobním životě se však příliš nestýkají. Zlí jazykové tvrdí, že představitelka Donny začala po Beverly Hills obrážet večírky, ale je fakt, že na rozdíl od ostatních kolegů z Beverly Hills jste ji mohli vidět aspoň ve vtipném Scary Movie. Tori stihla kromě čtyř dětí také několik plastik a liposukcí. Na jejím obličeji je to dost vidět.

David Silver sbalil tu nejhezčí ze všech (39 let)

Megan Fox čeká druhé dítě. Foto: isifa.com

Nejmladší hvězdičkou Beverly Hills byla postava Briana Silvera, kterého si zahrál Brian Austin Green, jenž od té doby hraje drobné roličky v seriálech. Pozornost médií si vysloužil hlavně kvůli své manželce, hollywoodské star, Megan Fox, která mu porodila před rokem syna. Brian už má jedno skoro dospělé dítko z minulého manželství.

Valérie je teď Ve služnách FBI

Tiffani Amber Thiessen alias Valérie přišla jako náhrada za problematickou Shanon Doherty, která ztvárňovala Brendu. Byla to klasická mrcha. Do Beverly Hills už přišla jako seriálová hvězdička z jiného úspěšného seriálu a zatím se jí to daří i nadále. Diváci Primy love ji mohli vídat každou neděli večer v seriálu Ve službách FBI, kde hrála chytrou manželku jedné z hlavních postav.

Připomeňte si ta nejlepší léta s ex-Brandonem ve filmu Rodina v ohrožení na Prima love v sobotu ve 20.05!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.