Jamie vám uvaří zdravou rychlovku na Prima love!

Jamie Oliver navazuje na fenomenální úspěch své show o vaření „Jamieho rychlovky“ a ještě zvyšuje tempo. Pořad Jamie vaří super rychlovky je ideální zásobník nápadů pro všechny hladovce, kteří nemají na přípravu chutného a zdravého jídla víc času než pouhých 15 minut. Uvidíte ho už dnes v 17.30!

V úterý uvidíte premiéru dalšího Jamieho Olivera na Prima love v 17.30! Kdo by neměl rád rychlovky? Pro jedny je to každodení řešení večerního jídla, když přijde z práce. Jamie nám předvede ten nejsnadnější způsob, jak vytvořit zdravou rychlovku. O fast foodu totiž nechce ani slyšet! Během čtyřiceti půlhodinových epizod tento Brit zvládne hned dvě super rychlovky.

Jamie se ohání svým šarmem a vyhlášeným stylem, zůstává nohama na zemi a diváky provádí přípravou každého pokrmu v reálném čase. Můžete se proto spolehnout, že slíbených 15 minut není žádný marketingový trik přežraného kuchaře. Čtvrt hoďka je zkrátka čtvrt hoďka!

Tipy a triky pro ty, kteří se odhodlají obohatit každodenní vaření takovým jídlem, jaké vybočuje z běžného týdenního stravovacího režimu, nemůžou chybět. Jamie má na menu chuťovky všech druhů a proveniencí od dobře známé tabule západní Evropy až po exotiku východní Asie. Klasická britská a středozemní jídla doplňují indické, thajské a čínské příchutě. Zaručeně si na nich smlsne celá rodina.

Hledáte inspiraci a trochu vzrušení? Jamie vám předvede, co se dá snadno uvařit za super krátkou dobu klidně každý den vašeho hektického týdne. Sledujte ho na Prima love každý den od od 17.30!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.