Jaro přivítají Božské dorty od Markéty!

Jestli se vám líbily Báječné nebo Fantastické dorty, určitě si nenechte ujít nový původní pořad Božské dorty od Markéty, který můžete sledovat od začátku března. Markéta nám v rozhovoru řekla i to, jak se jí natáčel první pilotní díl!

Markéta Krajčovičová, která je ve svém oboru skutečným mistrem, bude spolu se svým asistentem Michalem vyrábět nevšední dortové variace na přání zákazníků. Povede se dort udělat tak, aby byli všichni spokojeni a navíc se stihlo vše v zadaném termínu?

Cukrářku Markétu už jste mohli vidět před Vánoci na Prima Family, kde vytvářela narozeninový dort pro pětiletého oslavence. Rodiče byli nároční, ale Markéta všechno zvládla. Kromě toho se s diváky podělila i o dva nové recepty na cukroví.

„Nejsem robot, ale jen člověk..."

Markéta se nám svěřila, jak prožívala své první natáčení v životě: „Nejsem herečka, jsem obyčejný člověk, takže zpočátku pro mě bylo těžké pohybovat se před kamerou. A dívat se přímo do ní. I když jsem před prvním natáčením nebyla tak nervózní jako ve chvíli, kdy jsem seděla u Jana Krause."

Čím nás jako diváky Markéta naláká?

„Každý díl bude něčím jiný. Diváci uvidí i velké emoce. Přece jen jsem jen člověk, ne robot. A tak se někdy něco nepovede, musím něco předělávat a nestíhám. Ale to k mé práci patří. Už jsem zvyklá, že ne vždy jde práce, tak jak člověk potřebuje. Největší dort jsem dělala pro jeden liberecký obchodní dům. Bylo to dinosauří vejce s dinosauří hlavou, jen vejce mělo 40 kg a bylo vysoké půl metru."

Co peče nejraději?

Markéta je tak trochu atypická cukrářka – pokud byste si představovali boubelatou pekařku, tak se spletete. Přesvědčit se o tom budete moct již brzy na Prima love. Markéta je velmi kreativní a neklade si snadné cíle. Nejvíce ji baví vyrábět dorty s dívčí tematikou, jako jsou například značkové kabelky, dort, který vypadá jako orchidej v květináči, nebo dámské pozadí v upnutých džínsech; zvládne ale i dort s technickým námětem. Pro pořad Show Jana Krause se pak nebála upéct podobiznu samotného moderátora.

Na Božské dorty od Markéty se můžete těšit od začátku března na Prima love!

Další novinky na celé Primě naleznete zde!

Silvestr s Primou Love!

Také vás nebaví silvestrovské veselí za zvuků petard? Ty z nás, které chtějí strávit poslední den v roce 2012 v klidu domova, i tak můžou prožít večer plný zábavy, zvratů, lásky a luxusu! Prima Love vám ukáže silvestr, z kterého vás hlava bolet nebude.

Keenu Reeves v listopadové romanci

O naší klasickou seriálovou nabídku vás nepřipravíme ani na silvestra. Ale večírek posledního dne v roce začne romancí s rozervaným Keenu Reevesem. Listopadová romance (20:00 hod.) je tak trochu bláznivý příběh o dvou lidech, kteří se svým životním stylem nepřibližují ani omylem. Keenu Reeves v roli tvrdého kariéristy potká velice netradiční dívku Saru (Charlie Theron). Sara se bude snažit během jednoho měsíce ukázat svět v jeho lepší perspektivě.

Svět celebrit

Po Listopadové romanci se vrátíme do prostředí, které důvěrně známe. Životy českých celebrit podrobně rozebere Martina Gavriely v pořadu Top Star Love (22:05). Jak české celebrity slavily Vánoce? Jaké dárky chystaly pro své nejbližší?

A sex (nejen) ve městě

Ve 22:40 se rozběhne další epizoda úspěšného seriálu Sex ve městě. Carrie se nikdy nebojí zeptat, a tak se dozví, že pan Božský se už nikdy nehodlá ženit. Ani s Carrie, autorkou novinářských sloupků o sexu. Ani její přítelkyně Charlotte to nemá lehké, přestože potká nejlepšího milence na světě. Pan Zajíček je sice návykový, ale také na baterky….

Od 23:15 až do silvestrovské půlnoci prožijeme v záři luxusu a celebrit společně s pořadem Top Star. Silvestr plný zábavy, vztahů, lásky a leckdy šťastných konců, ten prožijete s Primou Love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.