Seriály a filmy

21. listopadu 2016 22:00

Petra Kloidová

Kate a Castlovi pomáhá žena se superschopností

Na vskutku speciální osobu při dalším vyšetřování natrefí Richard Castle a Kate Beckett. Práce jim totiž do cesty přihraje paní, která vnímá to, čeho si naprostá většina lidí ani nevšimne… Tato žena má totiž na pachetele nos! Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Primě LOVE.

Castle na zabití: Richardovi a Kate pomáhá žena obdařená “superschopností”!

Žena, která cítí “pach krve”

Mia Laszlo je neobyčejná dáma. Trpí totiž takzvanou hyperosmií a má velice citlivý nos, takže cítí věci, o kterých si většina z nás může nechat jenom zdát. A právě díky své superschopnosti se přimotá k vyšetřování vraždy kurýra. Zavolá totiž na tísňovou linku s překvapivou informací – je totiž přesvědčená, že s pachatelem jela výtahem. Prostě to vycítila! Jak její svědectví využijí Castle s Kate?

Nathan Fillion si zaletěl do Asie

Zatímco v seriálu Richard tvrdě maká, jeho představitel si po nedávném výletu do Moskvy zaletěl za dalším zahraničním dobrodružstvím. Tentokrát se vydal do Číny!

Opět se o nějaký ten zážitek podělil se svými fandy.

Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Primě LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 6. 2023

Berani, pokud máte vazby na nějakou terapeutickou profesi, můžete dnes učinit zvláštní objev týkající se zdravotnictví. Tento objev nenajdete v žádné knize nebo metodice, kterou se běžně řídíte. Emoce nejsou tak slepé, jak by si racionální společnost přála! Někdy nás vedou po cestě k poznání. To je dnešní případ.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.