Kdo se nejlépe prodává na obálkách časopisů? Jennifer Aniston!

I přes svou slávu Jennifer Aniston patří mezi ženy, které stále působí jako "holka od vedle". Možná proto je u vydavatelství vždy sázkou na jistotu ve chvíli, kdy chtějí prodat co nejvíce výtisků časopisů. Jenže Jennifer není jen skvěle prodávající se tvář. Našli jsme 9 věcí, které o ní pořád nevíte

Jennifer Aniston se už odmalička pohybuje v showbyznysu. Tatínek je filmový producent, maminka, bývalá modelka, která byla herečkou. Možná vás dokonce překvapí i fakt, že Jennifer studovala jednu z nejlepších hereckých škol ve Státech a její první kroky pak směřovaly na prkna, která znamenají svět. Vybírala si role velice alternativního charakteru. A pak přišla realita, která se snadno popíše příslovím "hladový jak herec".

Po dvou letech zjistila, že tohle nikam nevede, a odstěhovala se do Hollywoodu. Rok 1994 pro ni byl přelomový, dostala roli Rachel Green v Přátelích. Ti ji změnili život navždy.

Jak vypadala Jennifer Aniston ve svých začátcích?

Vzpomínáte všichni na devadesátá léta a její účes sestříhaný okolo brady, což bylo nejspíš nejčastější přání u každé kadeřnice? Jennifer si můžete na Prima love v neděli užít ve filmu Perfektní záskok, který rozehrála s Kevinem Baconem. Aby byla povýšená, musí si rychle sehnat manžela. Povede se jí to? V případě Kevina bychom jí to radili :-)

Nezapomeňte se dívat na Prima love v neděli ve 20.15!

Přestože je Jennifer hvězdou prvního formátu, spoustu věcí o ní my, normální pozemšťané, nevíme. A tady se můžete dozvědět víc!

1) Jennifer se dříve věnovala malování. Byla tak dobrá, že její obraz visel v newyorském Metropolitním muzeu umění, kam se dostane málokterý dospělý umělec. O to zajímavější je, že Jennifer v té době bylo pouhých jedenáct let.

2) Během její divadelní kariéry musela pracovat v telemarketingu, ale i jako číšnice nebo recepční.

Jennifer Aniston si poprvé v životě zahrála striptérku. Foto: archiv Warner bros

3) Jednou ji jedna fanynka rozpoznala v nezaviděníhodné situaci. Jennifer v té chvíli byla nahá v sauně.

4) Je vtipné, jak se i taková hvězda jako Jennifer touží potkat s další hvězdou. Její vyvolenou je Barbara Streisand.

5) Jennifer vyhrála Zlatou malinu. To je cena, jež se udílí během předávání Oscarů a znamená naprostý opak, kterým se ve své filmografii moc nechlubíte.

6) Bývalá manželka Brada Pitta má velmi pošramocené vztahy s vlastní mamkou. Ta se o ní do médií několikrát vyjádřila velice hrubě. Posledním hřebíčkem do rakve jejich vztahu bylo, když o ní matka napsala knihu Od matky a dcery k Přátelům.

7) Když jsme u fenomenálního sitcomu Přátelé, Jennifer v posledních sériích vydělala na každé epizodě rovný jeden milion dolarů.

8) Říkali jsme, že Jennifer vyrůstala v showbyznysu, a tak musíme zmínit i jejího dědu, herce. Ale i slavného kmotra. Nevíte? Její kmotr není nikdo jiný než legendární holohlavý detektiv Kojak.

Herečka Jennifer Aniston nenalíčená a nalíčená, Foto: Instagram.com

9) Hollywoodská hvězda v roce 2000 vysoudila od časopisu Celebrity skin pět set padesát tisíc dolarů za

to, že zveřejnil snímek Jennifer "nahoře bez", když se opalovala.

10) Jennifer Aniston byla v roce 2002 herečkou, která měla nejvíce titulních stran ve všech časopisech. Vysvětlení je na místě. Její obličej dokáže statisticky prodat nejvíce výtisků.

Podívejte se na Primu love v neděli ve 20.15 na snímek s Jennifer Aniston Perfektní záskok!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.