Kdo se nejlépe prodává na obálkách časopisů? Jennifer Aniston!

I přes svou slávu Jennifer Aniston patří mezi ženy, které stále působí jako "holka od vedle". Možná proto je u vydavatelství vždy sázkou na jistotu ve chvíli, kdy chtějí prodat co nejvíce výtisků časopisů. Jenže Jennifer není jen skvěle prodávající se tvář. Našli jsme 9 věcí, které o ní pořád nevíte

Jennifer Aniston se už odmalička pohybuje v showbyznysu. Tatínek je filmový producent, maminka, bývalá modelka, která byla herečkou. Možná vás dokonce překvapí i fakt, že Jennifer studovala jednu z nejlepších hereckých škol ve Státech a její první kroky pak směřovaly na prkna, která znamenají svět. Vybírala si role velice alternativního charakteru. A pak přišla realita, která se snadno popíše příslovím "hladový jak herec".

Po dvou letech zjistila, že tohle nikam nevede, a odstěhovala se do Hollywoodu. Rok 1994 pro ni byl přelomový, dostala roli Rachel Green v Přátelích. Ti ji změnili život navždy.

Jak vypadala Jennifer Aniston ve svých začátcích?

Vzpomínáte všichni na devadesátá léta a její účes sestříhaný okolo brady, což bylo nejspíš nejčastější přání u každé kadeřnice? Jennifer si můžete na Prima love v neděli užít ve filmu Perfektní záskok, který rozehrála s Kevinem Baconem. Aby byla povýšená, musí si rychle sehnat manžela. Povede se jí to? V případě Kevina bychom jí to radili :-)

Nezapomeňte se dívat na Prima love v neděli ve 20.15!

Přestože je Jennifer hvězdou prvního formátu, spoustu věcí o ní my, normální pozemšťané, nevíme. A tady se můžete dozvědět víc!

1) Jennifer se dříve věnovala malování. Byla tak dobrá, že její obraz visel v newyorském Metropolitním muzeu umění, kam se dostane málokterý dospělý umělec. O to zajímavější je, že Jennifer v té době bylo pouhých jedenáct let.

2) Během její divadelní kariéry musela pracovat v telemarketingu, ale i jako číšnice nebo recepční.

Jennifer Aniston si poprvé v životě zahrála striptérku. Foto: archiv Warner bros

3) Jednou ji jedna fanynka rozpoznala v nezaviděníhodné situaci. Jennifer v té chvíli byla nahá v sauně.

4) Je vtipné, jak se i taková hvězda jako Jennifer touží potkat s další hvězdou. Její vyvolenou je Barbara Streisand.

5) Jennifer vyhrála Zlatou malinu. To je cena, jež se udílí během předávání Oscarů a znamená naprostý opak, kterým se ve své filmografii moc nechlubíte.

6) Bývalá manželka Brada Pitta má velmi pošramocené vztahy s vlastní mamkou. Ta se o ní do médií několikrát vyjádřila velice hrubě. Posledním hřebíčkem do rakve jejich vztahu bylo, když o ní matka napsala knihu Od matky a dcery k Přátelům.

7) Když jsme u fenomenálního sitcomu Přátelé, Jennifer v posledních sériích vydělala na každé epizodě rovný jeden milion dolarů.

8) Říkali jsme, že Jennifer vyrůstala v showbyznysu, a tak musíme zmínit i jejího dědu, herce. Ale i slavného kmotra. Nevíte? Její kmotr není nikdo jiný než legendární holohlavý detektiv Kojak.

Herečka Jennifer Aniston nenalíčená a nalíčená, Foto: Instagram.com

9) Hollywoodská hvězda v roce 2000 vysoudila od časopisu Celebrity skin pět set padesát tisíc dolarů za

to, že zveřejnil snímek Jennifer "nahoře bez", když se opalovala.

10) Jennifer Aniston byla v roce 2002 herečkou, která měla nejvíce titulních stran ve všech časopisech. Vysvětlení je na místě. Její obličej dokáže statisticky prodat nejvíce výtisků.

Podívejte se na Primu love v neděli ve 20.15 na snímek s Jennifer Aniston Perfektní záskok!

Podobné články

Podobné články

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 7. 2024

Berani, dnes se můžete dozvědět o příležitostech, jak zvýšit svůj příjem, ať už v současném zaměstnání, v novém zaměstnání, nebo třeba prostřednictvím vlastního projektu. K tomuto cíli můžete nasměrovat velké množství energie a inspirace. Ostatní se mohou chtít zapojit a pomoci vám. Pravděpodobně se budete cítit plní energie a optimismu. To může fungovat při přitahování stále nových příležitostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.