Komedie Prostě sexy? Kromě bláznivých holek uslyšíte i hymnu o penisu

Nedělní večer na Prima love strávíte s Cameron Diaz a ostatními děvčaty z velkého Hollywoodu. Uvidíte je v roztomile potrhlé komedii Prostě sexy. Prostě sexy je o ne tak úplně sexy životě single třicátnic. Ale zasmějete se a zazpíváte si.

Cameron Diaz je herečkou, která se nebojí ve filmech tančit, zpívat ani ukázat! Jako bývalá modelka si to samozřejmě může dovolit, stejně jako její kolegyně "melounek" Christina Applegate a Salma Blair.

Prostě sexy život této povedené trojice ovšem neobsahuje v žádném případě muže. Muži jsou k tomu, aby se s nimi pobavily. To nejhorší, co vás může potkat, je zamilování. Jednoho dne však Christina potká na diskotéce Petera. Vzájemné sympatie ovšem skončí s úsvitem a zdá se, že se Peter s Christinou již nikdy nesetkají. Sebevědomá dívka ale nemůže dostat blonďatého chlapíka z hlavy, a tak její nejvěrnější kamarádka Courtny vymyslí bláznivou cestu na svatbu Peterova bratra.

Výlet je jednou velkou pohromou, která vyvrcholí ve chvíli, kdy vyjde najevo, kdo se to vlastně žení! A to není zdaleka všem trablům konec…Ale uvidíte spoustu sexy (a méně sexy) momentů. V hlavní roli tu bude Cameron Diaz.

1) Něco na té Cameron je

Cameron si ve snímku Něco na té Mary je půjčila od svého nápadníka, Bena Stillera, trochu toho "gelu". A protože to nebyl gel, její vlasy se staly důkazem. Upřímně, jedna z nejnechutnějších scének v celém filmu. Ale Cameron jako Mary prorazila ve světě komediálních filmů zase o něco dál.

2) Charlieho andílci umí i jódlovat

V roce 2000 se poprvé objevila v úspěšném remaku seriálu ze sedmdesátých let. Charlieho andílci jsou silné a sexy agentky patřící Charliemu, kterého nikdy nikdo neviděl. Colombova manželka, dalo by se říct. Holky se umí prát se zlem a do toho super vypadají. Sexy scénami se to v Charlieho andílcích jen hemží. My jsme pro vás vybrali tu jódlovací. Od té doby pořekadlo: "Lepší teplé pivo než studená Němka," ztratilo význam.

3) Cameron zazpívá: Penis song

Prostě sexy je snímek, kde se Cameron opravdu ničeho nebojí. A vy se ujistěte, že vám bylo osmnáct. Penis song je o tom, že by žádná žena v jistých situacích neměla používat přídavné jméno: průměrný. I kdyby byl, vždycky zahrajte "mile" překvapenou. Ano, takto se Christina, Salma a Cameron snaží zvednout mužské sebevědomí. Naše scénka je hlavně v úvodu pro diváky vládnoucí angličtinou. A vy ostatní se nebojte, film a další bláznivé scénky v podobném duchu můžete vidět v neděli ve 20.15 na Prima love!

4) Zkažená úča a mytí auta

Cameron Diaz umí i zásadně překvapit. Když se po letech rozešla se svým partnerem, americkým zpěvákem a hercem Justinem Timberlakem, nikdo by ty dva nečekal tak brzo v jednom filmu. Ve filmu Zkažená úča hraje učitelku, která je snem všech žáků. Kromě toho, že perfektně myje auta během školních akcí (uvidíte ve videu), za vrchol svého pracovního dne považuje přestávky. Vlastně je to dobrá pařmenka, která se zrovna snaží sbalit nového kolegu, tím je právě šprt Justin.

To všechno umí Cameron Diaz. Dovedete si představit jaká jízda to musí být v kombinaci s Christinou a Salmou? To uvidíte na Prima love v neděli ve 20.15 ve filmu Prostě sexy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.