Lamač ženských srdcí Channing Tatum a 6 věcí, které o něm nevíte

Co se majetku týče, je před ním už jen marvelovský bůh jménem Robert Downey Jr. Nemá hereckou školu a osm měsíců se živil jako striptér. Nakonec mu taková životní zkušenost přinesla obdiv, slávu a bohatství. Ale jinak, než si myslíte...

Ještě před pár lety se svíjel jako striptér u tyče, teď patří mezi herce, kteří vydělávají nejvíc peněz na světě. Jeho romantický kukuč a tancem vyrýsované tělo dostává všechny ženy do kolen. Má manželku a ve svých třiatřiceti se stal poprvé otcem. Takový je Channing Tatum. Muž s německými a irskými kořeny vyrůstající na americkém venkově mezi krokodýly.

Natáčení filmů pro něj nebyla prvotní potřeba. Nejdříve se živil jako tanečník v klipech a reklamách, pak natočil taneční film Lets dance 2 (pro mladé něco jako Hříšný tanec), kde potkal svoji manželku. Založili si svou produkční společnost (teď mají dokonce dvě) a žijí spolu dodnes.

Channing Tatum bez kalhot

Největší slávu a respekt si však Channing zasloužil ve chvíli, kdy napsal scénář pro film Magic Mike ( v českém překladu Bez kalhot). Snímek, ve kterém hraje hlavní postavu, vypráví o striptérovi. Ten má v životě i jiné ambice, než se svlékat a být miláčkem žen. Zajímavé na tom však je, že Channing má s tancem (nejen u tyče) zkušenosti. V devatenácti tančil osm měsíců ve striptérském klubu v americké Tampě. A o tom všem je snímek Bez kalhot.

Mladé dívky a ženy však zaujal o mnoho dříve, než striptérskou ódu natočil. Byla to chvíle, kdy snímek Milý Johne přišel do kin. Ten můžete vidět v neděli na Prima love ve 20.15!

Náhoda svede dohromady mladého Johna, který slouží ve speciální jednotce na Blízkém východě, a idealistickou studentku Savannah. Během dvou týdnů se sblíží natolik, že Johnův odchod zpět na základnu bude první, bohužel však ne poslední velkou zkouškou jejich vztahu…

Co o Channingovi ještě nevíte?

1) Jeho první job jako tanečníka byl pro Rickyho Martina "She bangs". Za sedm dní natáčení dostal 400 dolarů a šel domů.

2) Tatum dokonce hrál v roce 2005 ve Spielbergově snímku Válka světů. Jeho scéna se však nakonec vystřihla.

3) Dokonce se mu už nevyhnul ani smrtelný hoax na sociální sítí Twitter. V září roku 2012 se Twitterem rozšířilo, že se zabil na horách ve Švýcarsku. To způsobilo obrovskou vlnu zjišťování informací nejen od fanoušků a médií...

4) Když se věnoval striptýzu, měl umělecké jméno Chan Crowford. Nejspíš podle slavné modelky. Představte si tu náhodu, když se z Tampy odstěhoval do Miami, kde ho objevil modelingový scout. A kariéra mohla začít.

5) Tento muž, kterému v životě momentálně rozhodně nic nechybí, to však v dětství neměl lehké. Byl dyslektik a děti mu jeho pomalost ve čtení dávaly pěkně sežrat. V tomto období měl deprese a myšlenky na sebevraždu.

6) Tanečník, herec a producent je také jednou ze slavných tváří, které mají nejvíce fanoušků na Facebooku.

Podívejte se na romantický snímek Milý Johne v neděli na Prima love ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.