Love: Najdeme tomuhle krasavci lásku?

Začíná další část reality show Dokonalý pár! Zatímco Devin už našla svého kovboje, Tribble se rozhodl tu pravou teprve najít. Alabama je plná osamělých mužů, kteří hledají svou vysněnou ženu. A možná je to i naopak. Pomůžeme mu ji najít?

Jeho pomněnkové oči a sladký úsměv podpořený vysportovaným tělem dokáže oklamat každou slečnu. Tento muž musí mít už od prvního pohledu na každém prstě deset žen. Tribble ovšem tvrdí, že ne. Měl lásku, která ho odmítla. Nedávno se rozhodl, že chce změnit svůj život a rozhodl se hledat lásku zajímavým způsobem...

Holky z vesnice proti těm z města

Proto do Alabamy přijíždí jedenáct dívek z jihu Spojených států. Nebojí se bláta, lovu ani zvěře. Všechny si padnou do oka. Napjatě očekávají dalších jedenáct dívek z velkých měst. Už teď je jasné, že vztahy mezi kráskami z města a venkova budou hodně na hraně. Na pochybách nás dlouho nenechají, když uvidí otrlé venkovanky krasotinky v minisukních a na vysokých podpatcích, propuknou v smích. Ve druhém dílu už ale uvidíte první krůčky k nenávisti mezi ostatními děvčaty. Kdo z nich se ukáže jako pravá intrikánka?

Přestože je Tribble ten, který si vybírá, uvidíte, že je často nervóznější než dívky. V jednom z rozhovoru se přiznal: "Nečekal jsem, že to bude tak těžké. Upřímně, nedovedl jsem si to ani představit. Ale když máte poslat domů dívky, které máte rád nebo k nim něco cítíte, ať už třeba jen přítelské sympatie, je to bolestivé." vysvětluje.

Podívejte se na fotogalerii Tribbla:

Během natáčení reality show ale zažije i chvíle, které mu uvíznou v paměti do konce života: "Když se kvůli vám krásné dívky hodí do gala. Vidíte je ještě krásnější ve večerních šatech a doslova mi spadla čelist. Při pomyšlení, že všechny opustily na chvíli svoje životy, aby se se mnou mohli potkat, muž prožívá velice smíšené pocity." červená se.

Jakou dívku hledá?

Ani tady nás klasická odpověď nemine. Měla by být krásná, inteligentní a mít smysl pro humor. Během následujících dní sami pochopíte, jakou ženu hledá. Jedna mezi prvními dívkami, která neprojde pod Tribblovým drobnohledem, je Nicole. Na Nicole je totiž vidět, že ještě není připravená se usadit...

Sledujte každý všední den reality show Dokonalý pár v 17.55! Najde Tribble svou Jižanku?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.