Lucy Liu ze Sherlocka k úzkostlivým matkám rozhodně nepatří!

Nejenže válí na plátně a obrazovkách, ať už jako Charlieho andílek, nebo Watsonová v seriálu Elementary. I v soukromí má řadu aktivit a šetačtyřicetiletá herečka zřejmě nepatří ani k příliš ustrašeným maminkám. Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na LOVE.

Kdo dostal pořádnou pusu?

To, že má zřejmě pořádný nadhled a nepatří mezi přespříliš úzkostlivé osoby, třeba dosvědčila před pár týdny vtipnou fotkou synka Rockwella. Ten patrně svého nejlepšího kámoše našel v čtyřnohém členu rodiny a ani Lucy ani Rockwella nejspíš příliš nerozčiluje, že dá domácí mazlíček synovi sem tam pořádného “hubana”.

A kdo dostal Sherlocka?

Trochu “gansta” fotku s Lucy pak před pár dny zveřejnil představitel jejího seriálového parťáka Jonny Lee Miller. A možná tak nakousl jednu z budoucích zápletek Sherlocka. Nebo si jenom se svou kamarádkou dělali nějakou tu srandu v “sherlockovském” duchu?

Foto: Instagram.com

Watsonovou překvapí dvojitý agent!

Pracovní výzva pak čeká Sherlocka a Watsonovou v dalším dílu Jak prosté – zvláštní případ vraždy dvou mužů. Na první pohled se nezdá, že by se chlápci zabili navzájem, ale všechno může být jinak… Do toho má Joan trochu patálii s dvojitými agenty. A závěr dílu bude pořádně dramatický!

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte v úterý od 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.