Michael Douglas a jeho život

Známe ho z rolí charakterních mužů, kteří mají ego velké jako pátrací balón. Je to filmová ikona protínající osmdesátá a devadesátá léta, kdy se představil v nezaměnitelných erotických thrillerech...

Americký herec a producent, syn amerického herce Kirka Douglase a brzy budoucí exmanžel herečky Catherine Zeta-Jonesové. Jako herec dostal i několik úspěšných sošek filmových ocenění, jako je Oscar, tři Zlaté glóby, ale i přestižní divadelní cena Tony.

Herectví má v rodině

Michael pochází z umělecké rodiny, všichni známe jeho slavného otce, herce Kirka Douglase, jenž patří od 60. let k velkým hollywoodským hereckým hvězdám, i jeho maminka Diana Dill je známá britská herečka.

Svá studia na univerzitě v Yale nedokončil a začal studovat herectví na kalifornské univerzitě v Santa Barbaře (jeho spolužák a kamarád zde byl Danny DeVito), později svá studia herectví dokončil v New Yorku.

Vy ho můžete tento týden vidět v neděli na Prima love ve 20.15 ve filmu Honba za klenotem Nilu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.