Seriály a filmy

13. července 2015 10:30

Petra Kloidová

Myšlenky zločince možná přijdou o dvě hlavní postavy

Pondělí patří na Prima love americkému kriminálnímu seriálu Myšlenky zločince. Tentokrát se vrátíme na jih Spojených států amerických, abychom se přesvědčili, že v určitých zákoutích zákony pořád ještě neplatí. A vaši oblíbenci budou ohroženi na životě.

Speciální jednotka FBI ze seriálu Myšlenek zločince bude mít tentokrát plnou hlavu, čeká ji případ, který nemá obdoby. Zpočátku se zdá, že se jedná o další vraždu prostitutky. Prvotní pohled na oběť vraždy ovšem naznačuje, že se nejedná o čin, jenž by byl spáchán v afektu. Prostitutka měla svázané ruce za stromem a viditelně se jedná o náboženskou vraždu.

Tým FBI na profilování zločinců vedený Aaronem Hotchnerem odlétá do města Glendale v Arizoně. V parku jsou nakonec nalezeny dvě zavražděné mladé dívky. Obě byly znásilněny, zastřeleny a v parku naaranžovány do modlitební pozice, jako by prosily o odpuštění. Tým začne s profilováním už během letu a sotva přistane, je ohlášen nález další mrtvé ženy Emmy Colemanové. Od Emmina manžela Bena se dozvědí, že žili odloučeně, ale docházeli na terapie. Když se Emma na posledním sezení neukázala, Ben se domníval, že se rozhodla zůstat s novým partnerem a o záchranu manželství už nestojí.

Oběti mají v žaludku části lidské hlavy

Pitva ukáže, že všechny zabité ženy měly ve svém žaludku část lidské hlavy. Záhy je nalezena další oběť, která má v puse cizí jazyk. Podle DNA se jedná o části hlavy jedné osoby. Tým se shodne na základním profilu, že neznámý trpí poruchou vnímání, ale profil ještě není celý. Když Spencer Reid s Jennifer Jareauovou probírají situaci v týmu, neboť Aaron Hotchner dostal nabídku na post sekčního šéfa, Spencerovi dojde vzorec chování neznámého.

Speciální tým netuší, že se zaplétá do obrovského kolotoče zločinu, jenž možná některé z nich bude stát život...

Sledujte předposlední díl deváté řady seriálu Myšlenky zločince v pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.