Návod, jak vytvořit pro nejmenší dort s tučňákem

Přestože Božské a Fantastické dorty na Prima love prozatím na Prima love skončily, mají takovou tradici, že vám přinášíme další úžasný návod na to, jak vytvořit perfektní dort. Nemusíte být vyučená cukrářka, abyste ho zvládla.

Možná si někteří z vás pamatují, nebo zahlédli na televizní obrazovce, nemluvného tučňáka a jeho příběhy. Pohádka pro ty nejmenší inspirovala i amatérskou cukrářku Míšu, která pro náš web Prima ženy pravidelně připravuje návody, jak vytvořit ten nejlepší dort, který dokáže vytvořit každý.

Co na dort budete potřebovat?

K dortu, který se ale vůbec nemusí vztahovat k pohádkovému tučňákovi Pingovi (zapůsobíte i na všechny milovníky jakékoliv roztomilosti), budete potřebovat bílou a černou potahovací hmotu.

Korpus dortu, který se ukrývá pod bílým iglú, už je naprostý freestyle. Pokud máte nějaký oblíbený, jen do něj. V případě že ne, i tady vám Míša poradí (s návodem).

Na všechno budete připravení, tak vzhůru do toho:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.