Nejšílenější úchylky: Cyntrelle uklízí osm hodin denně

Všichni to známe. Pohozená rukavice na botníku byl problém, stejně jako boty, které nebyly v řadě. Většina našich matek nás pedantsky učila k pořádku. Jenže Cyntrelle uklízí osm denně, je závislá na uklízení.

Uklízí 3000 hodin ročně

Cyntrelle žije v Chicagu. Přestože je jí teprve dvacet jedna let, je ženou v domácnosti. Miluje uklízení: „Ano, opravdu. Jako by mě brnělo v prstech. Prostě musím pořád uklízet. Nemůžu říct, že bych uklízela 24 hodin denně, protože taky musím spát.“ Cyntrelle uklízí minimálně 8 hodin denně, to je skoro 3000 hodin ročně. Svátky neexistují. Uklízí každý den v roce.

A jakby měl podle Cyntrelle vypadat každý den správný úklid?

1. Převlečení postelí 2. Vyměnění ložního prádla, ručníků 3. Praní prádla 4. Vybělení prádla 5. Uklid koupelny, ložnice, uklid chodby 6. Umytí dveří a oken 7. Otření zdí 8. Úklid kuchyňe (sporák, lednici, nádobí)

Kdy to všechno začalo?

Všichni učitelé věděli že mám problém. Když jsem přišla do třídy, umyla jsem si stůl a židli, potom jsem si mohal teprve sednout. Cyntrelle kvůli svému strachu z bacilů odešla ze střední školy, teď kvůli své posedlosti nemůže pracovat. „Po svých chlapech požaduji, aby si myli ruce minimálně čtyřikrát denně. Bacily jsou všude.“ říká Cyntrelle, které se kvůli jejímu obsesivnímu uklízení rozpadá manželství.Zajímá vás, co se v životě této mladé ženy stalo, že se začala bát bacilů a uklízí jako smyslů zbavená? Tuto odpověď vám zodpoví dokumentární pořad Nejšílenější úchylky na Prima love v 20.15!

Silvestr s Primou Love!

Také vás nebaví silvestrovské veselí za zvuků petard? Ty z nás, které chtějí strávit poslední den v roce 2012 v klidu domova, i tak můžou prožít večer plný zábavy, zvratů, lásky a luxusu! Prima Love vám ukáže silvestr, z kterého vás hlava bolet nebude.

Keenu Reeves v listopadové romanci

O naší klasickou seriálovou nabídku vás nepřipravíme ani na silvestra. Ale večírek posledního dne v roce začne romancí s rozervaným Keenu Reevesem. Listopadová romance (20:00 hod.) je tak trochu bláznivý příběh o dvou lidech, kteří se svým životním stylem nepřibližují ani omylem. Keenu Reeves v roli tvrdého kariéristy potká velice netradiční dívku Saru (Charlie Theron). Sara se bude snažit během jednoho měsíce ukázat svět v jeho lepší perspektivě.

Svět celebrit

Po Listopadové romanci se vrátíme do prostředí, které důvěrně známe. Životy českých celebrit podrobně rozebere Martina Gavriely v pořadu Top Star Love (22:05). Jak české celebrity slavily Vánoce? Jaké dárky chystaly pro své nejbližší?

A sex (nejen) ve městě

Ve 22:40 se rozběhne další epizoda úspěšného seriálu Sex ve městě. Carrie se nikdy nebojí zeptat, a tak se dozví, že pan Božský se už nikdy nehodlá ženit. Ani s Carrie, autorkou novinářských sloupků o sexu. Ani její přítelkyně Charlotte to nemá lehké, přestože potká nejlepšího milence na světě. Pan Zajíček je sice návykový, ale také na baterky….

Od 23:15 až do silvestrovské půlnoci prožijeme v záři luxusu a celebrit společně s pořadem Top Star. Silvestr plný zábavy, vztahů, lásky a leckdy šťastných konců, ten prožijete s Primou Love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.