Nejslavnější filmoví gigolové? Richard Gere a Jude Law!

Jejich práce je jim potěšením. Na jednu stranu jsou zbožňováni, na druhou nenáviděni. Mají vypracovaná těla a vědí, jak ženu po všech stránkách potěšit. Rolí gigolů se nebojí ani ti nejlepší hollywoodští herci...

Prima love každou sobotu ve 23.20 ukazuje ložnice obyčejných žen, které si pozvaly gigoly. Reality show Gigolové ukazuje pět profesních a osobních životů mužů, jež se živí prostitucí. Co jsou zač? Je jejich práce jen o potěšení? Do jejich životů máte šanci nahlédnout každou sobotu!

1. Půlnoční kovboj

Oscarový snímek ze sedmdesátých let odhaluje život mladého texaského kovboje, který se rozhodne opustit svoji vlastní "půdu" a mít život poněkud snadnější. Velké jablko ho ale rozhodně nepřivítá s otevřenou náručí, a přestože má u sexuchtivých zámožných paniček poměrně úspěch, zjišťuje, že profese gigola není jen potěšení, ale že znamená velkou politiku, ve které je na prvním místě třeba odhodit naivní emoce kluka z vesnice. Ve snímku mu zdárně sekunduje Dustin Hoffman.

2: Americký Gigolo

Thriller, který popisuje Richarda Gera jako muže, který si umí užívat života. Luxusní obleky, péče o vlastní tělo a ženy, které mu platí za sex. Jenže jak to tak bývá, na ten druhý pohled zjišťujete, že tahle profese neustále balancuje na hranici zákona a emocí. K fenomenálnímu úspěchu si Richard Gere musel ale stejně vyměnit role. Bylo to ve chvíli, kdy do svého luxusního sporťáku nechal nastoupit Pretty Woman.

3. Moje rodné Idaho

Ve filmu hrála hlavní roli hvězda, která vyhasla, než se stačila stát kometou. River Phoenix měl slibně našlápnuto se svým "grunge" výrazem, který podváděl s blonďatými kadeřemi a jemným obličejem. Pár měsíců po natočení filmu se předávkoval heroinem. V jedné z hlavních rolí snímku, který pojednává o špinavé mužské prostituci bez pozlátka, můžete vidět i mladého Keenu Reveese.

4. Deuce Bigalow: Dobrej striptér

Deuce v podání komika Roba Schneidera má na starosti čistit akvárko jednomu z mužských hřebců ve slunné Kalifornii. Čekejte humornou komedii, kde souhra velice vtipných náhod donutí Deuce začít pracovat jako gigolo. Deuce, ten, který má do luxusních společníků opravdu daleko...

5. A. I. Umělá inteligence

Jude Law sám o sobě funguje jako sexuální symbol. Jeho britský styl a úsměv je afrodiziakem pro všechny ženy. Proto se nikdo nemohl divit, když v roce 2001 dostal roli robotického gigola ve filmu A. I. Umělá inteligence. Robot Joe byl totiž na první dobrou stvořen stejně jako ostatní roboti ke službám lidstvu. Joe měl dělat ženy šťastnější, ale během své práce se dostane do křížku s jedním z manželů, utíká a shoda náhod ho zavede k malému chlapci...

Podívejte se na ty opravdové Gigoly na Prima love ve 20.15 každou sobotu. Protože tentokrát se jeden z nich možná stane otcem!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.