Nestihli jste 3. díl Všech mých lásek? Reprízu uvidíte na Love nebo na PrimaPLAY

Seriál Všechny moje lásky jsme vysílali v neděli ve 20.15 na Primě. Pokud vám třetí díl seriálu unikl, můžete jeho reprízu vidět už v pondělí ráno na Prima love. Všechny epizody si však můžete pustit kdykoliv i na PrimaPLAY.

Pokud jste neviděli třetí pokračování hledání lásek bývalých i budoucích Veroniky Žilkové na Primě v neděli ve 20.15, můžete vše dohnat již v pondělí v 7.45 na Prima love. Nově tedy můžete sledovat reprízy Všech mých lásek pravidelně každé pondělí na Prima love.

Epizody Všech mých lásek najdete v archivu PrimaPLAY

Všechny epizody seriálu můžete vidět v našem archivu PrimaPLAY, kdykoliv budete chtít – a zdarma. První tři díly si tedy můžete přehrát TADY.

Ve třetím díle Marie místo vydařeného rande skončí v zákopu

Ve třetí epizodě Marie dostane od spolužáka Františka překvapivou pozvánku. O "zábavu" má postaráno i jedna z jejích kamarádek Líza. Ta se v práci jen těžce vyrovnává s faktem, že ji Viktor má v hrsti a navíc za ním stojí i její nadřízený. Doma se navíc pohádá s manželem.

Podobné články

Patříte mezi fanoušky nového seriálu?

Baví vás zákulisí? Tak se podívejte na stránky seriálu Všechny moje lásky, kde najdete nejen všechny epizody, bonusy a rozhovory s herci a herečkami, ale také vzpomínky na léta, kdy jste i vy prožívali svoje první velké (i malé) lásky...

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.