Po Sexu ve městě vezme Sarah Jessica Parker novou seriálovou roli!

Sarah Jessica Parker, představitelka nesmrtelné Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě, se objeví konečně v nové seriálové roli! A to poprvé od doby, kdy opustila televizní obrazovku jako novinářka píšící o sexu. Smlouvu na nový seriál podepsala před nedávnou dobou. A zase si zahraje novinářku!

Americká média informovala, že po deseti letech od poslední odvysílané premiérové epizody Sex ve městě Sarrah Jessica Parker podepsala smlouvu na roli v novém seriálu.

Ačkoliv je Parker spjata s módou i po Sexu ve městě, tentokrát si zahraje naprosto rozdílnou roli. Seriál s názvem Busted: A Tale of Corruption and Betrayal in the City of Brotherly Love vypráví příběh založený na skutečných událostech. Příběh seriálu je založený na reálné investigativní práci dvou novinářek, které odkryly jednu z největších korupcí v historii města Philadelphie. Novinářky Wendy Ruderman a Barbara Laker za svoje počiny získaly Pulitzerovu cenu.

Sarah Jessica Parker si tedy po novinářce, která píše o botách a mužích, zahraje novinářku odkrývající nebezpečné podsvětí úplatků a sít těch nejmocnějších mužů. Seriál bude pod taktovkou režiséra filmu Ďábel nosí Pradu Davida Frankela.

Tak uvidíme, co nový seriál a hlavně role Sarrah Jessicy Parker přinese!

Vy můžete na Prima love dál sledovat nejlepší díly Sexu ve městě každý všední den ve 22:20!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.