Podívejte se na Ságu Twilight: Nový měsíc na Prima Play

V neděli večer jste mohli vidět na Prima love ve 20.05 pokračování úspěšného příběhu Stmívání, Twilight sága: Nový měsíc. Pokud jste film nestihli, můžete se podívat na pokračování příběhu Edwarda a Belly zdarma v našem archivu Prima Play.

Edward se rozhodne opustit svoji Bellu navzdory tomu, že ji miluje. Po nešťastném incidentu během jejích narozenin mu totiž došlo, že milovaná Bella bude v jeho přítomnosti coby upíra vždy v ohrožení života. Rozhodne se ji opustit a v Belle v ten moment něco umře. Z odchodu Edwarda se nemůže dostat, překlenout tyto bolestivé dny jí pomáhá kamarád Jacob. Jacoba ovšem čeká také jedna důležitá transformace, o které zatím netuší.

Takže pokud jste film v neděli na Prima love nestihli nebo ho milujete tak, že ho nikdy nemáte dost, můžete se na něj podívat v našem archivu Prima Play kdykoliv (po dobu jednoho týdne) budete chtít.

KLIKNĚTE NA FOTOGRAFII A PUSŤTE SI FILM Sága stmívání: Nový měsíc

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.