Pomsta není nikdy sladká

Prima love bude každé pondělí vysílat jeden z nejoblíbenějších amerických seriálů. Seriál, kde je hlavní postavou mladá dívka, která se chystá pomstít. A přesto, že je to o chladném ženském světě, donutil muže dívat se také. Emily je totiž takový Dexter v sukni.

Silvestr s Primou Love!

Také vás nebaví silvestrovské veselí za zvuků petard? Ty z nás, které chtějí strávit poslední den v roce 2012 v klidu domova, i tak můžou prožít večer plný zábavy, zvratů, lásky a luxusu! Prima Love vám ukáže silvestr, z kterého vás hlava bolet nebude.

Keenu Reeves v listopadové romanci

O naší klasickou seriálovou nabídku vás nepřipravíme ani na silvestra. Ale večírek posledního dne v roce začne romancí s rozervaným Keenu Reevesem. Listopadová romance (20:00 hod.) je tak trochu bláznivý příběh o dvou lidech, kteří se svým životním stylem nepřibližují ani omylem. Keenu Reeves v roli tvrdého kariéristy potká velice netradiční dívku Saru (Charlie Theron). Sara se bude snažit během jednoho měsíce ukázat svět v jeho lepší perspektivě.

Svět celebrit

Po Listopadové romanci se vrátíme do prostředí, které důvěrně známe. Životy českých celebrit podrobně rozebere Martina Gavriely v pořadu Top Star Love (22:05). Jak české celebrity slavily Vánoce? Jaké dárky chystaly pro své nejbližší?

A sex (nejen) ve městě

Ve 22:40 se rozběhne další epizoda úspěšného seriálu Sex ve městě. Carrie se nikdy nebojí zeptat, a tak se dozví, že pan Božský se už nikdy nehodlá ženit. Ani s Carrie, autorkou novinářských sloupků o sexu. Ani její přítelkyně Charlotte to nemá lehké, přestože potká nejlepšího milence na světě. Pan Zajíček je sice návykový, ale také na baterky….

Od 23:15 až do silvestrovské půlnoci prožijeme v záři luxusu a celebrit společně s pořadem Top Star. Silvestr plný zábavy, vztahů, lásky a leckdy šťastných konců, ten prožijete s Primou Love.

Brutální Nikita v bohatém Hamptons

Seriál situovaný do luxusního prostředí letoviska Hamptons svádí k tomu, abychom ho přiřadili k seriálům typu Gossip Girl. Móda a láska. Problém je v tom, že do Long Island přichází chladná kráska Emily Thorneová (Emily VanCampová), která je rozhodnuta pomstít svoji rodinu. Jako devítileté ji přesně tato smetánka zničila život. A pomsta v jejím stylu bude promyšlená a krvavá. Scénáristi seriálu nesázeli jen na krev a chladnou krásu, ale propracovaným dějem a úžasnými zvraty se zasadili o to, že 9 000 000 lidí v Americe píše petice, aby se seriál vysílal častěji než jednou za tři týdny. Nebojte se, Prima love k vám takto krutá nebude. Za to Emily ano.

„Celý štáb Emily neřekne jinak než krvelačný krokodýl,“

říká stejnojmenná představitelka Emily VanCampová, která svou krásou a prvotní laskavostí v seriálu mate jedna báseň. „Emily má osobní kouzlo a je velkorysá. Jenže za svou maskou skrývá povahu krvelačného krokodýla. Děláme si z ní legraci s celým štábem, protože ona vlastně chodí po pláži a hledá někoho dalšího, koho by mohla zabít.“ Emily po celé dětství sžíraly vztek a bezmoc, pocity zrady a opuštění. Smetánka z Hamptons může za to, že byl její otec odsouzen za něco, co neudělal. Emily ho už nikdy neviděla. Po sedmnácti letech se vrací pod jiným jménem a s detailním plánem, jak zničit zapřísáhlé nepřátele. Zasazuje jim tak přesně mířené rány, že se jim životy začnou hroutit pod rukama. Důkaz, že to myslí opravdu vážně je i její osmileté trénování japonských bojových umění. Jenže ani Emily nemá srdce ze skály, a tak se do její plánu neočekávaně dostanou i milostné komplikace. Více o dějové lince se dozvíte zde.

Emily VanCampová jako nová hvězda červeného koberce

Emily není úplným nováčkem seriálů. Čeští diváci ji mohli vidět v jedné z hlavních rolí seriálu Everwood. Kanadská herečka si rolí Amy Abbotové v seriálu Everwood získala mnoho fanoušků. Pochází z Ontaria a ve dvanácti se přes odpor rodiny přestěhovala do Montrealu, aby mohla studovat prestižní baletní školu. A seriál Pomsta pro ni nebyla jen práce. Potkala zde i lásku. Chodí s Joshem Bowmanem, s hereckým partnerem z Pomsty. Jak to mezi nimi jiskří i na plátně, na to se můžete podívat každé pondělí od 20.30 na Prima Love!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.