Popel, střepy, kočičí chlupy – to všechno dokážou lidé sníst!

Každý den na Prima love v 18.55 můžete sledovat úspěšný dokumentární cyklus Nejšílenější úchylky. Co všechno dokážou lidé sníst? To by vás ani nenapadlo. Přečtěte si seznam těch nejhorších závislostí...

Vybrali jsme pro vás jednu z nejzajímavějších úchylek, co se týká konzumace nevhodných věcí. Je to ale spíš smutná a děsivá informace:

Miluje pojídání kočičích chlupů

Extravagantní třiačtyřicetiletá Lisa přiznává, že je závislá na pojídání kočičích chlupů. Popisuje to jako činnost, která ji uklidňuje. Jak kočičí chlupy chutnají? Strukturu kočičí srsti přirovnává k cukrové vatě. Problémy, které podle Lisy pojídání způsobuje, například uvíznutí chlupů v zubech, řeší dentální nití a kartáčkem.

Nejšílenější úchylky – pojídání kočičích chlupů. Foto: archiv TV Prima

Kimberley jí jen laxativa

Kimberley je závislá na laxativech a průměrně denně spolyká 150 pilulek, což dělá už pět let. Váží necelých padesát kilogramů a při její výšce 182 centimetrů je jasné, že má problém. Plán má v podstatě jasný. Chce vyhladovět k smrti. Všechny slavné poruchy příjmy potravy se v jejím případě hlásí o slovo. Přitom žen jako devětadvacetiletá Kimberly je bohužel mnoho.

Kimberley si ani neuvědomuje, jak sama sobě ubližuje. K tomu, aby byla co nejštíhlejší, používá kromě laxativ ještě hubnoucí (vibrující) pás, který nosí dvacet tři hodin denně.

Pojídá ubrousky do čističky

Charmisse je závislá na konzumaci ubrousků do čističky. Zbožňuje jejich chuť. Prý chutnají skoro stejně jako voní, nejsou sladké, ale pěkně kořeněné a taky nakyslé. Jejich chuť je natolik intenzivní, že je musí balit do papírových ubrousků, aby dokázala snášet chemikálie v nich obsažené.

To, že ubrousky do sušičky obsahují víc než tucet chemikálií a minimálně polovina z nich způsobuje rakovinu a poruchy nervového systému, ji momentálně netrápí.

Více si o jejím případu přečtěte TADY. V dokumentu uvidíte i ženu, která se rozhodla stát znovu batoletem.

Pojídání keramiky a popela

Bianka pro změnu nikdy neodolá dobrému čajovému šálku. Pokud je ovšem keramický. A pro popelníky má zvláštní slabost. Dokonce polyká i popel, a to i přesto, že jí to ničí zuby. Ví, že by měla přestat, ale nechce. Vždycky, když někam odchází, vezme si s sebou do sáčku nějaký ten pěkný kousek hrnečku…

Jedno kilo kamenů, prosím!

Tereza sní skoro kilogram kamenů denně. To je zhruba 350 kilo za rok. Jí je normálně i před lidmi. Nejraději si je ale vychutnává, stejně jako ostatní smrtelníci obyčejné jídlo, u televize při filmu, v ložnici, při jízdě autem. A když je nervózní nebo rozrušená, sní jich samozřejmě víc. Tereza dokonce jezdí i hodiny daleko, aby získala kameny, na které se jí sbíhají sliny.

Pojídá svůj vlastní dům

Šestadvacetiletá Nicole je už víc než 7 let závislá na požívání sádrokartonu, konzumuje ho častěji než šestkrát denně. Doslova jí svůj dům. Proč zrovna sádrokarton? Začalo to nevinně – kouskem křídy. A sádrokarton chutná zrovna tak. Nicole sní týdně asi 1/4 metru čtverečního sádrokartonu. Což je za 7 let asi 90 m2. V domě si vyjedla díry ve zdi. Okusila i jiné typy sádrokartonů, prý některé chutnají jinak.

Na snímku vidíte ženu, která zase miluje chuť molitanu. Molitan si s sebou bere v sáčku i na cesty...

Sklo jenom na veřejnosti

Dvacetiletý mladík zase miluje chuť skla. A nejvíce mu chutnají skleničky na šampaňské. Na rozdíl od ostatních ale přiznal, že pojídá sklo jen na veřejnosti. Čím víc lidí kolem, tím více ho to nutí se předvádět.

Nejšílenější úchylky můžete sledovat i dnes ve 18.55!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.