Představitel Castla cestuje po světě. Momentálně je v Rusku!

Zatímco počátek osmé řady seriálu byl řádně dramatický a Castle strávil dva díly hledáním Kate, která se vydala na “soukromou” misi, momentálně už kooperují manželé opět bok po boku. Jaký nový případ je čeká? Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Primě LOVE.

Castle s Beckettovou řeší v úterý vraždu na univerzitě

Castle s Beckettovou se tentokrát musí vrátit na univerzitu… Právě tam totiž někdo zabill jednoho ze studentů, který se pravděpodobně zapletl do něčeho nebezpečného. A protože jsou Richard a Kate pro univerzitní posluchárny už poněkud staří, pošlou jako volavku Castlovu dceru Alexis.

Castle se vydal prozkoumat východ

Zatímco Castle a Beckettová pátrají v Americe, představitel hlavního hrdiny se nedávno vydal na mnohem delší cestu. Nathan Fillion si totiž sbalil kufry a odjel na dovolenou až do dalekého Ruska. A Moskva ho, podle toho, co sdělil fanouškům na svém Instagramu, totálně okouzlila.

S představitelkou Kate Beckett Stanou Katic, tak kromě práce na populárním seriálu patrně sdílí i vášeň pro cestování. Stana totiž cesty miluje a s fanoušky se o své momentky z celého světa dělí tuze ráda.

Trump, nebo Clintonová? Volby neminou ani Castla

Amerika se momentálně zmítá v chaosu a skandálních odhaleních každý týden. Prezidentské volby o nejmocnější osobu světa spějí k vrcholu, a tak se volby týkají samozřejmě i Nathana Filliona. Momentálně je nicméně Nathan už zpátky v USA a chystá se na volby, což ukázal na Instagram.

Další díl premiérové řady seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Primě LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.