Seriály a filmy

11. listopadu 2015 08:00

Petra Kloidová

Představitelka dr. Watsonové ukázala syna. Jak vypadá dítě Lucy Liu?

V seriálu Jak prosté jde po krku zločincům a snaží se krotit rozmary svého excentrického kolegy Sherlocka. V reálu má však Lucy Liu výrazně veselejší starosti. Letos se stala maminkou a své nové štěstí občas neváhá „ukázat“ i svým příznivcům.

Další díl seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Prima love.

Hvězda seriálu Sherlock Holmes: jak prosté ukázala znovu něco ze svého soukromí, které si jinak hodně střeží. Kromě občasných veselých příspěvků na Instagramu, však jinak Liu patří k hvězdám, které si své soukromí poměrně přísně hlídají.

Média se o jejím mateřství dozvěděli až jako poslední a stejně Lucy většinu informací tají? Co se tedy ví o jejím soukromém životě?

Novopečené mateřství sice prozradila, přítele však tají. Dává o sobě vědět hlavně svými pracovními aktivitami.

Kluk jak buk

Se synkem Rockwellem se herečka vyfotila poprvé už koncem srpna a touhle fotografií. A pořádně překvapila! Lucy s bříškem totiž nebyla k vidění. Chlapce herečce porodila náhradní matka.

Před pár dny se šestačtyřicetiletá herečka s Rockwellem pochlubila znovu. A ukázala pěkně vysmátou fotku svého dvouměsíčního chlapečka.

Další díl seriálu Jak prosté ve středu od 20.15 na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.