Seriály a filmy

23. listopadu 2016 22:00

Petra Kloidová

Představitelka Maureen ze Zločinů ze sousedství ukázala dceru! Jsou si podobné?

Annabeth Chase není žádné ořezávatko, tentokrát má však z případu, na kterém se svou kolegyní Maureen pracují, pořádně nepříjemný pocit. Proč? Další díl seriálu Zločiny ze sousedství uvidíte v pátek od 20.15 na Primě LOVE.

Je jí zločinec v patách?

Novým případem je brutální napadení mladé ženy. Annabeth má krom zděšení nad zločinem i černé myšlenky kvůli něčemu jinému. Ví totiž, že násilník pochází nejen ze stejného města, ale žije pravděpodobně i velice blízko jejího bydliště. Pořádně prekérní situace.

Představitelka Maureen se pochlubila potomstvem

Ale teď něco veselejšího. Představitelka Maureen Scofield, herečka Kimberly Elise, nedávno nechala nahlédnout fanoušky do svého soukromí a vyfotila se se svou starší dcerou AjaBleu Arial. Mladé dámě bylo letos v březnu 26 a je stejná kočka, jako její matka!

Zločiny ze sousedství – Kimberly Elise s dcerou; foto: Instagram

Nehledě na to, že obě dámy vypadají spíš jako sestry.

Další díl seriálu Zločiny ze sousedství uvidíte v pátek od 20.15 na Primě LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.