Představitelka Maury má slabost pro anglické gentlemany. Komu vysekla poklonu?

Jednoho ze svých hereckých kolegů vychválila představitelka Maury Isles Sasha Alexander. Koho že to může? Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima love.

Co uvidíte ve třetím dílu Rizzoli a Isles?

Tým vyšetřuje vraždu mrtvé ženy, u které mají problém s identifikací. Záhy nato je nalezeno druhé tělo, tentokrát muže. Policie se snaží zjistit, zda mezi případy existuje souvislost.

Nakonec se jim podaří obě těla identifikovat. Jedná se o manžele, kteří zmizeli zhruba před rokem. Žena však byla zabita nedávno. Zjistí se, že se zřejmě z vrahovy strany jednalo o nějakou formu prožívání fantazie. Brzy je unesena další oběť, což policii v případu hodně pomůže a vraha polapí.

Představitelka Maury měla však tento týden velmi zajímavé setkání a podělila se s dojmy i na sociální sítí Instagram. Jednoho ze svých hereckých kolegů vychválila představitelka Maury Isles Sasha Alexander. Kdo že to je?

Skotský fešák

Sasha se vyznala z obdivu k chlapíkovi z ostrovní monarchie. A není jím nikdo jiný, než Ewan McGregor, s nímž se ona a její manžel Edoardo Ponti také vyfotografovali.

Foto: Instagram.com

Poklonu však vysekla i herci a režisérovi Donu Cheadlemu. Právě na životopisném snímku o Milesi Davisovi totiž Cheadle a McGregor spolupracují. A Sashe se zřejmě tuze líbil.

Nový kámoš doma

Před pár dny nicméně Sasha představila i nový přírůstek do rodiny! Že jste nic nepostřehli? Ani jste nemohli. Jedná se totiž o rozkošné štěně.

Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima love!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.