Představitelky Rizzoli a Isles milují oslavy. Díkuvzdání připravovaly s plnou parádou

Do pořádně drsného prostředí se tentokrát vydají Jane Rizzoli a Maura Isles. Společenství lidí, mezi nimiž ve čtvrtečním dílu hledají vraha, přitom mívá pohodovou pověst. Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě LOVE.

Kdo ulovil rybáře?

Jane totiž tentokrát pátrá mezi sportovními rybáři! A to poté, co je v loďce nalezen jeden z nich mrtvý, probodnutý šípem. A když se tato dáma, která se rozhodně jen tak něčeho nebojí, ponoří hlouběji do mezilidských vztahů těchto nadšenců, nestačí se divit. Rybářství rozhodně není pohodička. A lidé jsou tu pro vítězství ochotni udělat cokoliv….

Co měla Sasha na stole? Dokonalost

To v osobním životě teď měly obě hlavní hrdinky mnohem větší pohodu. Obě se totiž připravovaly na Díkuvzdání a vzaly to pořádně z gruntu.

Zatímco Sasha Alexander se ještě před vařením vydala na nákup květin, kterými pak ozdobila dům a pochlubila se i sváteční tabulí, Angie Harmon poslala sváteční pozdrav s jednou ze svých dcer.

Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.