Premiéra Love seriálu: dnes uvidíte novou sérii Chirurgů!

Seriál Chirurgové jste mohli sledovat tradičně každou neděli, Prima love vám však nabídne nový čas a nový den premiéry deváté řady! Chirurgy můžete nově sledovat každou neděli ve 22.15. O čem bude devátá řada?

Kde Chirurgové skončili?

Před tragédií se zdálo, že budoucnost Chirurgů ze stejnojmenného oblíbeného romantického dramatu na pokračování je jasně daná. Meredith, Cristina, Alex a Jackson chtěli vzít místo v jiných nemocnicích. Lékařská kariéra jejich budoucí/minulé kolegyně April byla na první pohled po zpackané zkoušce u konce. Meredith a Derek se mezitím zaměřili hlavně na to, aby byli svému miminku dobrými rodiči. Cristinino manželství bylo v neustálém ohrožení. Miranda se rozhodla dát lásce další šanci. A šťastná Arizona (Jessica Capshaw) si zvykala na mateřství…

Jenže nešťastný pád letadla v osmé řadě to všechno změnil. Doktoři z nemocnice v Seattlu se teď musí vyrovnávat se spoustou změn i vlastními těžkými ztrátami, které ovlivní jejich vzájemné vztahy a donutí je znovu přehodnotit vlastní kariéry.

Natáčení Chirurgů doprovází boj o smlouvy herců

Devátá série Chirurgů zdaleka není poslední. Letos v září měla v Americe premiéru už desátá řada a vzhledem k popularitě a úspěšnosti seriálu se dá předpokládat, že na pokračování dojde i příští rok na podzim. Shondu Rhymes, která Chirurgy vymyslela a je také jejich výkonnou producentkou, přesto znovu čeká těžký úkol.

Už před dvěma lety musela Shonda Rhymes čelit tomu, že se herci Ellen Pompeo, Patrick Dempsey, Sandra Oh, Justin Chambers a Chandra Wilson před kameru možná nevrátí. Pětice figuruje v Chirurzích už od první epizody a v roce 2011 se pro sebe snažila získat výhodnější smlouvy. Jednání se nakonec protáhla až do poslední chvíle. Nový kontrakt s herci vyprší příští rok, a tak se situace bude opakovat. Jestli se oblíbení herci vrátí, je zatím ve hvězdách.

Sledujte seriál chirurgové v nový čas, v neděli ve 22.15!

v neděli uvidíte i novou premiéru seriálu: Deník call girl:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.