Prima love přispěla k rekordnímu výtěžku Jarmarku

Jak jsme vás už informovali, hvězdy televize Prima se tuto sobotu zúčastnily charitativní akce podpořené Primou love a podařilo se vybrat krásných 143 248 korun. Akce se zúčastnila nejen Markéta z Božských dortů, ale i moderátorka Odpoledních zpráv Monika Leová či Iva Pazderková z Pekelné výzvy...

Jako každý rok zaštiťuje sbírku Nadace Terezy Maxové dětem, která vybere jedno dítě, jemuž je výtěžek akce věnován. Na již devátém ročníku Jarmarku Onadnes.cz byla vybrána devítiletá Leonka, která trpí syndromem ADHD (hyperaktivita s poruchou pozornosti). Vychovávají ji prarodiče, kteří si ale nemohou dovolit platit speciální vzdělání, jež holčička potřebuje.

Markéta na Jarmarku udělala frontu, Foto:TV Prima

Díky všem, co si zakoupili například kousek dortu od božské cukrářky Markéty, žabky a osušky Prima love nebo vydražili kousek ze šatníku známých osobností, se týmu naší televize podařilo vybrat přes 30 000 Kč. Další peníze do kasičky přibývaly od prodejců, z peněz utržených za tombolu a z dražeb věcí VIP osobností, které se konaly na místě. Protože se vybralo víc peněz, než se očekávalo, Nadace Terezy Maxové dětem částku rozdělí i mezi další děti, které potřebují pomoc.

Do dražby se zapojila také krásná moderátorka Odpoledních Zpráv a Miss Earth 2013 Monika Leová, která vydražila například plyšového medvídka, s nímž donedávna usínala.

Iva Pazderková na Jarmarku. Foto:TV Prima

Bezesporu nejvíce věcí darovala do charitativní dražby moderátorka Iva Pazderková. Troje boty – v jedněch dokonce moderovala show Pekelná výzva, svetry, šátek, kalhoty a spoustu bižuterie. „Filozofie druhé ruky je ekonomická a ekologická, a to se mi líbí,“ pochvalovala si akci moderátorka Iva.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.