Rekap Vyvolených: Nejlepší fotomomenty!

Někdo má to neštěstí, že musí chodit do práce, jiný dokonce i do školy. Pokud nestíháte VyVolené, můžete se na ně podívat v denním rekapu na Prima love. Dnes uvidíte ale spíše Nakažené! A to ve 21.50.

Kvůli nebohému Thomasovi v karanténě obyvatelé vily musí dodržovat určitá hygienická doporučení (a proto dezinfikují a dezinfikují!), ale někomu už to opravdu leze na mozek!

Hygienistickému teroru neprospěl ani fakt, že VyVolení musí skákat podle toho, jak zrovna píská Vladko s Romanou! To se nelíbí hlavně Lucce, která to opravdu těžce zvládá. Hádka to byla opravdu výživná. Řvalo se tak, že to chtělo ještě chvilku a Vladko si zase rval vlastní vlasy! Tuhle scénku je ovšem nutné vidět. A vy máte možnost ji sledovat v Rekapitulaci na Prima love ve 20.15

Pepa je Světák. V čem, to už si můžeme domyslet.

Vladko se připravuje na svůj look "rozzuřeného Beethovena v praxi". Jde se na Lucku.

Zatímco Lucie připomíná seriálovou postavičku Dextera ve svém živlu, odmítá plnit úkol!

Dívejte se na Rekap VyVolených na Prima love ve 21.50!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.