Sběratelé kostí: Smrt jasnovidky a vzpomínání na Sweetse

Rozkol v názorech napříč členy týmu způsobil další případ, který (doslova) přistane Kůstce na stole. O co jde? Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.

Komu to mohlo vadit?

Všechno to začalo u oběti. Tou se totiž stala jasnovidka, která pro některé nebyla excentrická pouze svou profesí. Byla totiž lesba, což dost vadilo jejímu nábožensky založenému otci… A překvapivě i některým zákazníkům. Zabil jí někdo právě proto?

Podivná kámoška

Právě s tímhle zjištěním má týmu pomoci i Angelina kamarádka, která se shodou okolností věnuje stejně exotické profesi. A právě to je kámen úrazu. Část týmu je totiž k takové podpoře prostě a jednoduše skeptická. A spoléhá na staré, dobré vědecké metody…

Smutné výročí

Ale nebojte, na velkou roztržku to pravděpodobně nebude. Tým si totiž společně zavzpomíná i na svého bývalého kolegu… Sweetsovi, který zahynul počátkem této řady, by totiž bylo 30! Dočkáme se nějakých flashbacků?

Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.