Sběratelé kostí: Smrt jasnovidky a vzpomínání na Sweetse

Rozkol v názorech napříč členy týmu způsobil další případ, který (doslova) přistane Kůstce na stole. O co jde? Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.

Komu to mohlo vadit?

Všechno to začalo u oběti. Tou se totiž stala jasnovidka, která pro některé nebyla excentrická pouze svou profesí. Byla totiž lesba, což dost vadilo jejímu nábožensky založenému otci… A překvapivě i některým zákazníkům. Zabil jí někdo právě proto?

Podivná kámoška

Právě s tímhle zjištěním má týmu pomoci i Angelina kamarádka, která se shodou okolností věnuje stejně exotické profesi. A právě to je kámen úrazu. Část týmu je totiž k takové podpoře prostě a jednoduše skeptická. A spoléhá na staré, dobré vědecké metody…

Smutné výročí

Ale nebojte, na velkou roztržku to pravděpodobně nebude. Tým si totiž společně zavzpomíná i na svého bývalého kolegu… Sweetsovi, který zahynul počátkem této řady, by totiž bylo 30! Dočkáme se nějakých flashbacků?

Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.