Sex ve městě: Carrie dostane neslušný návrh

Konečně se opět můžete díky Prima love vydat na cestu New Yorkem a s naší čtveřicí Carrie, Charlotte, Mirandou a Samanthou, které neustávají v lovu lásky, diskutovat o sexu. Stejně jako ony už o sexu víte hodně, ale stále je na co se zeptat!

Carrie, která prožila velmi ošklivý rozchod, postupně otvírá srdce jinému. Nyní je to rozvedený politik Bill Kelley, který zrovna kandiduje na šéfa newyorského kontrolního úřadu. Avšak tento distingovaný pan politik Carrie velmi překvapí, předloží jí velmi neslušný návrh... Co může ještě Carrie překvapit?

Otázkou však zůstává, jestli bude Carrie schopná ze své hlavy dostat pana Božského, a to hlavně poté, co se z ranních novin o něm a jeho nové přítelkyni Natashe dozví skličující zprávu. Steve Mirandě konečně vyjeví svoje city, ale co na to Miranda? Bude její seznam pro a proti nahrávat Stevovi?

To Samanthin seznam o jejím novém objektu vášně bude velmi stručný: Je mrňavý! Dá mu přece jenom šanci?

Úterní dávka Sexu vám to poodhalí v úterý ve 22.45 na Prima love!

Kristýna Lavická

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.