Sexy Brit na scéně! Kdo je "hvězdný doktor" Rush?

Žádné plány na páteční večer? Nesmutněte a pusťte si Prima love! Každý týden tu na vás čeká britský kocour Tom Ellis! Není pochyb, že tenhle fešák v seriálu Rush těší nejen celebrity, které k němu chodí "na tajňačku" pro pomoc, ale i oči řady fanynek. Poznejte novice Primy love!

Další díl seriálu Rush uvidíte v pátek od 22.20 na Prima love.

Proslavil ho sitcom

V jednom z nejmenších měst Velké Británie, velšském Bangoru (jehož další slavnou rodačkou je mimochodem třeba zpěvačka Duffy), přišel Tom na svět v roce 1979. O víc jak 20 let později se pak během prvních hereckých hereckých zářezů nevyhnul britské nekonečné soap opeře East Enders, s Miou Kirshner a Heather Graham si střihl roli i v průměrné romantické komedii o "tikotu biologických hodin" Zbouchni mě či značně vydařené leč nešťastně zaříznuté seriálové mysteriózní záležitosti Vyhaslí.

A pak se na něj usmálo herecké štěstí! Naprostou trefou do černého se totiž stal sitcom Miranda o patáliích potrhlé, smůlou a trapasy provázené třicátnice, která miluje jistého Garyho, jímž byl právě Ellis.

Po tomhle přelomu jste Toma mohli vidět třeba ve dva roky starém snímku Hra na vraždu z cyklu případů Hercula Poirota či fantasy Once Upon a Time, loni pak přišel na scénu doktor Rush... A pozor! Příští rok bude pořádně sexy v hlavní roli seriálu americké stanice ABC Lucifer, k němuž napsal scénář sám Neil Gaiman!

Slavný kámoš

Mimochodem víte, který další známý britský fešák je nejlepší Ellisův kámoš? James McAwoy! Hvězda snímků Wanted nebo Pokání navíc Ellise seznámila s jeho budoucí (a dnes už i bývalou) manželkou Tamzin Outhwaite. A v roce 2006 mu McAwoy vstup do manželství i odsvědčil... S Outhwaite má Ellis dvě dcery – sedmiletou Florence a tříletou Marnie. Už krátce po narození druhé dcerky se však manželé odloučili. Důvod? Tamzin si nenechala líbit manželovu nevěru...

Seriálová trable

S pikantní osobní záležitostí se tentokrát ostatně potýká i jeho seriálový doktor William Rush! Ono vyspat se s novou manželkou svého otce totiž není úplně sranda... A do toho ještě bizarní případ policisty, kterého kolega probodl kulečníkovým tágem! Bude na co se koukat!

Rush uvidíte v pátek od 22.20 na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.