Skandál v americkém talentu: Vydíral Afghánistánem

Show Amerika má talent tento pátek ve 20.15 zažije obrovské dojetí, poté ale velké zklamání. Do talentové show se hlásí lidé s různými osudy. Jedním z nich byl i bývalý voják z Afghánistánu...

Na prkna, která dokážou splnit každý americký sen, se v talentové show objevil i sympatický mladý muž. V kostkované košili a kovbojském klobouku se plaše představil porotě, která má pověst jedné z nejsarkastičtějších v dějinách televizních talentových soutěží.Tim Poe se představil jako bývalý voják, který kvůli zraněním opustil svoji základnu v Afghánistánu.

„Byli jsme s dalšími vojáky čistit domy od munice a najednou přilétl granát. Poranil jsem si záda a granát mi zasáhl i mozek," řekl Tim publiku, které neskrývalo své dojetí. O jeho zranění neměl nikdo pochyb, Tim totiž od té doby silně koktá, ale když zpívá, jeho koktání se zázračně ztrácí. Začal si často zpívat ve sprše a jeho snoubenka Carry ho přemluvila, aby ukázal svůj talent. Publikum i porotce dojal skoro k slzám a Tima s hlubokým respektem pustili do dalších kol...

Odhalení přinesla až americká vláda

Timův příběh zasáhl celou Ameriku. Bohužel stejně tak i jeho nadřízené, kteří se k jeho životnímu příběhu vyjádřili po svém. Minnesotská Národní garda veřejně oznámila, že podle jejich šetření nebyl Tim Poe nikdy zraněn v Afghánistánu.

Jak se zachovají porotci k Timovi, o kterém se dozvěděli, že lhal? Chtěl voják jen obměkčit ve svém rozhodování porotu a davy fanoušků? Na to se můžete podívat v pořadu Amerika má talent v pátek večer ve 20.15 na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.