Sobotní Lži a zrada: Pohřbila manžela, který tajně žil

Nic není takové, jaké se zdá. I takový může být někdy život. Hlavní hrdinka příběhu, který uvidíte na Prima Love už v sobotu ve 20.15, pohřbila svého nezvěstného manžela, aby ho o několik měsíců později mohla pohřbít oficiálně. On však zemřel nedávno. Lhal své manželce?

Sobota na Prima Love je vždy ve znamení příběhů ze života a Lži a zrada, jak se kanadský thriller jmenuje, byste v životě zažít nechtěli. Žena jménem Jean Brooks pohřbila zoufale svého muže, který byl nezvěstný několik měsíců. Rána, která se nikdy nezacelí, se začala alespoň trochu hojit, když v ten moment za ní přijela policie s ještě horší zprávou.

Její manžel je mrtvý. Zemřel však teprve před několika hodinami. Mladé Jean se honí hlavou různé věci, jež se manželovi mohly stát. Byl unesený a trpěl? Utekl od ní a zařídil si nový život daleko od všech svých povinností? Pravda byla možná někde uprostřed.

Jean se jako žena činu rozhodne přijít na to, co se manželovi opravdu stalo a co zapříčinilo to, že od ní utekl. Ve svém pátrání, které se ukáže jako velice nebezpečné, narazí na černý trh s léky, s kterými měl co do činění právě její manžel.

Byla jeho smrt prací mafie? Nespokojených klientů či dealerů? To uvidíte na Prima Love už tuto sobotu ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.