Srdce pro děti - Daneček trpí autismem, i vy mu můžete v neděli pomoci

Na Primě v neděli ve 20.15 uvidíte benefiční večer Srdce pro děti. Můžete zavolat své oblíbené celebritě, nebo poslat dárcovskou SMS. A kam vaše peníze poputují? Poznejte malého Dana, který trpí atypickým autismem...

Daneček Zajac – v benefici zastupuje celou řadu děti s autismem – poruchou autistického spektra, které potřebují pomoci.

Maminka je samoživitelka

Daneček Zajac je čtyřletý chlapeček, který trpí atypickým autismem, má poruchu pozornosti je velmi hyperaktivní a na levé ouško vůbec neslyší. Mluví pouze deseti slovy, rozumí pouze základním naučeným věcem. Maminka je samoživitelka.

Z výtěžku benefičního večera Srdce pro děti bude o.p.s. Život dětem Danečkovi zajišťovat speciální výukové pomůcky a současně asistenci.

Patronem chlapce se stal pro letošní ročník Srdce pro děti Tomáš Kraus.

Sledujte benefiční večer Srdce pro děti již v neděli na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.