Také máte vášnivý vztah s čokoládou? Máme 5 receptů, kterým neodoláte

Na Prima love uvidíte v pátek ve 20.15 francouzský snímek Láska s vůní čokolády. Pokud láska voní čokoládou, je to ta nejlepší volba. Máme pro vás pět dokonalých receptů, které si můžete vychutnat během Velikonoc.

O čem páteční snímek na Prima love je? Láska s vůní čokolády vypráví o sympatické Angélique, která nastupuje do malé firmy vyrábějící čokoládu. Se svým šéfem Jeanem-René má společnou nejen lásku k této pochoutce, ale také velkou nesmělost. Dokáže jejich láska překonat strach ze všeho?

Nezapomeňte se dívat na Prima love ve 20.15 už tento pátek!

A jsme konečně u opravdové čokolády

Čokoláda je zdrojem hořčíku, který pozitivně působí na funkce mozku a navíc chrání tělo před srdečními chorobami, mrtvicí, ledvinovými kameny, vysokým krevním tlakem a podporuje růst kostí. V kakaových bobech je kromě toho obsažen tryptofan, jehož přeměnou vzniká serotonin – říká se mu hormon dobré nálady.

1) Čokoládový dort

Čokoládový dort, foto: archiv Gurmet

Pokud si chcete užít čokoládový orgasmus, podívejte se na RECEPT.

2) Čokoládová pěna s mátou

Čokoládová pěna, foto: Česko vaří s Pohlreichem

Čím kvalitnější čokoládu zvolíte, v tomto případě alespoň 70%, tím lepší nadýchanou pěnu budete mít. A představte si ten mátový akcent na jazyku. Nezvyklá chuť, ale naprosto originální. Koukněte na RECEPT.

3) Domácí snickers

Domácí Snickers, foto: Kuchařinka.cz

Jestli milujete čokoládové tyčinky, tak si můžete vyrobit své vlastní. Výhodou je, že podle vašeho přístupu, mohou být také o dost zdravější než jsou ty, které si kupujete (což jsou v podstatě dobře navoněné ztužené tuky). RECEPT najdete tady.

4) Banán s čokoládovou-kokosovou omáčkou

Banán s čokoládovo-kokosovou omáčkou, foto: isifa.com

Hutnou chuť banánu můžete vždycky podpořit i hutnou chutí čokolády. Španělské přísloví neříká jen tak pro nic za nic, že myšlenky by měly být jasné a čokoláda hustá. Přesvědčte se sami v RECEPTU.

5) Čokoládový krém s mascarpone

Čokoládový krém s mascarpone, foto: S Italem v kuchyni II.

Pěna a krém je rozdíl! Uvidíte to hlavně v chuti, jak se vám bude tenhle krém rozplývat na jazyku. Mascarpone dodá krému tu správnou hutnou chuť, která naopak působí svěže. RECEPT najdete tady.

Další recepty na čokoládová potěšení najdete na našem webu Prima Fresh.

Silvestr s Primou Love!

Také vás nebaví silvestrovské veselí za zvuků petard? Ty z nás, které chtějí strávit poslední den v roce 2012 v klidu domova, i tak můžou prožít večer plný zábavy, zvratů, lásky a luxusu! Prima Love vám ukáže silvestr, z kterého vás hlava bolet nebude.

Keenu Reeves v listopadové romanci

O naší klasickou seriálovou nabídku vás nepřipravíme ani na silvestra. Ale večírek posledního dne v roce začne romancí s rozervaným Keenu Reevesem. Listopadová romance (20:00 hod.) je tak trochu bláznivý příběh o dvou lidech, kteří se svým životním stylem nepřibližují ani omylem. Keenu Reeves v roli tvrdého kariéristy potká velice netradiční dívku Saru (Charlie Theron). Sara se bude snažit během jednoho měsíce ukázat svět v jeho lepší perspektivě.

Svět celebrit

Po Listopadové romanci se vrátíme do prostředí, které důvěrně známe. Životy českých celebrit podrobně rozebere Martina Gavriely v pořadu Top Star Love (22:05). Jak české celebrity slavily Vánoce? Jaké dárky chystaly pro své nejbližší?

A sex (nejen) ve městě

Ve 22:40 se rozběhne další epizoda úspěšného seriálu Sex ve městě. Carrie se nikdy nebojí zeptat, a tak se dozví, že pan Božský se už nikdy nehodlá ženit. Ani s Carrie, autorkou novinářských sloupků o sexu. Ani její přítelkyně Charlotte to nemá lehké, přestože potká nejlepšího milence na světě. Pan Zajíček je sice návykový, ale také na baterky….

Od 23:15 až do silvestrovské půlnoci prožijeme v záři luxusu a celebrit společně s pořadem Top Star. Silvestr plný zábavy, vztahů, lásky a leckdy šťastných konců, ten prožijete s Primou Love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 7. 2024

Dnešní den se vyznačuje rozporuplným aspektem tlaku a tahu, který ve vás může vyvolat pocit nejistoty, jak postupovat. Na jedné straně můžete mít pocit, že chcete vše naplánovat a stabilizovat své emoce, abyste mohli fungovat naplno. Na druhou stranu vás může něco táhnout do oblak. Mluví z vás vaše srdce. Poslouchejte. Najděte kompromis mezi těmito dvěma energiemi.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.