V Castlovi hrají oficiální manželé, tipněte si kdo!

Ryan potřebuje víc peněz a tak vezme druhou práci… A žádná pohodička to není. Právě během jeho služby totiž dojde na charitativní akci k atentátu, který nepřežije organizátorka. O co šlo? Než to zjistíte, mrkněte na pár perliček o Seamusi Deverovi, bez jehož Ryana si Castla už nelze představit.

Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.

Hraje se ženou

Nejen před kamerou, ale i za kamerou spolu žijí Kevin a Jenny Ryanovi. V reálném životě jsou totiž Seamus Dever a představitelka Jenny Juliana Dever taktéž manželi. A to už devět let! Bydlí v Los Angeles.

Maso si nedá

Pokud byste chtěli herecké manžele pozvat na večeři, steakem nebo vepřovou je neuctíte. Ba naopak! Seamus i Jenny jsou totiž přísnými vegetariány a bojovníky za práva zvířat. Oba například podporují organizaci Best Friend Animal Society.

Na ruském jevišti

Seamus nějakou dobu působil v Rusku – hrál tu a studoval při Moskevském akademickém uměleckém divadle. Co se profesní dráhy týče, tak je Seamus divadelnímu prostředí věrný stále, z televizních počinů jste ho mohli zahlédnout třeba v Odložených případech, Námořní vyšetřovací službě nebo komediálním seriálu V těle boubelky. Co se obrazovky týče, je Castle na zabití jeho zatím jednoznačně největší příležitostí.

Máte Kevina Ryana rádi?

Další díl seriálu Castle na zabití už v úterý od 20.15 na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.